Місто

У Житомирі на підтримку полонених моряків вивісили прапор ВМС

7 грудня 2018, 09:19

7 грудня над Житомирською міською радою підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку 24 українських моряків, незаконно затриманих біля Керченської протоки.

Про це інформує прес-служба Житомирської мерії.

«25 листопада прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеса до порту Маріуполь. Було обстріляно і захоплено три українські кораблі у Керченській протоці та 24 моряки, шестеро з яких отримали поранення. Прапори ВМС на підтримку полонених моряків вже майорять в багатьох містах України: Одесі, Львові, Києві, Вінниці, Чернівцях, Запоріжжі та інших містах», - поінформували у міській раді.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила проект закону про затвердження указу президента «Про введення воєнного стану в Україні»: 14:00 год. 26 листопада 2018 року строком на 30 діб до 14:00 год. 26 грудня 2018 року у десяти областях –Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Донецька, Запоріжська, Херсонська. Також, на час воєнного стану Україна не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16-ти до 60 років за незначним винятком.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВМС міська рада полонені моряки  
Матеріали по темі