Влада

Дві новостворені фірми можуть отримати дозвіл на видобуток лабрадориту в Житомирській області

13 грудня 2018, 16:33

Житомирська обласна рада збирається розглянути звернення щодо надання двом фірмам спеціального дозволу на користування надрами Невирівського родовища у Хорошівському районі.

Проект рішення сесії Житомирської обласної ради «Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 11.12.2018 №24942/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Блек Айс» опублікували на сайті облради 13 грудня.

«Обласна рада вирішила погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «Блек Айс» з метою видобування лабрадориту Північної частини Невирівського родовища площею 2,8 га, яке знаходиться у Хорошівському районі Житомирської області», – йдеться у проекті рішення 20-ї сесії VІІ скликання.

За даними ресурсу YouControl, ТОВ «Блек Айс» зареєстроване на вулиці Трипільській у Житомирі з вересня 2018 року. Основний вид діяльності – добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Керівник – Кульбич Павло Леонідович.

Статутний капітал ТОВ «Блек Айс» становить 200 тис. грн.

Також 13 грудня на сайті облради опублікували проект рішення «Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 11.12.2018 №24939/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ЛАБІС».

Відповідно до проекту рішення, обласна рада планує погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «ЛАБІС» з метою видобування лабрадориту Південної частини Невирівського родовища площею 2,2 га, яке знаходиться у Хорошівському районі Житомирської області.

За даними ресурсу YouControl, ТОВ «ЛАБІС» з серпня 2018 року зареєстроване у житомирській квартирі на вулиці Старогончарній. Основний вид діяльності – добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Керівник – Білеуш Аркадій Іванович, який, за даними clarity-project.info, керує двома компаніями.

Статутний капітал ТОВ «ЛАБІС» – 150 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, 11 грудня 2018 року на сайті облради з’явився проект рішення щодо надання спеціального дозволу на користування надрами Верхолузького родовища лабрадориту у Черняхівському районі київській фірмі ТОВ «Пайол».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лабрадорит проект рішення Блек Айс Лабіс Невирівське родовища  
Матеріали по темі