Суспільство

До яких країн найчастіше їздили українці у 2018 році

20 грудня 2018, 13:34

Цьогоріч українці найчастіше обирали для закордонних подорожей шість європейських країн, а також Єгипет та Туреччину.

Держприкордонслужба підбила попередні результати пропускних операцій року, що минає, – про це 20 грудня інформує Урядовий портал.

Нещодавно Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал повідомляв про стале зростання обсягів пропускних операцій – в середньому на 4%. При цьому 71% осіб становлять громадяни України (66,4 мільйона осіб), а іноземці – 29%.

«Крім того, очільник прикордонного відомства зазначив, що збільшилася кількість подорожуючих українців у порівнянні з минулим роком на 6%. Зокрема, фіксується збільшення поїздок громадян України через кордон зі Словаччиною (на 22%) та Румунією (на 17%), а також повітряним сполученням (загалом це 10,7 млн осіб, попит на авіаподорожі збільшився на 29%). Відкривати для себе світ українці не зволікають з різних причин, однак основні з них - це запровадження режиму безвізових поїздок в країни ЄС та спрощення прикордонних формальностей. У той же час сьогодні громадяни України сміливіше розширюють коло країн для відпочинку та поїздок у справах», - йдеться у повідомленні.

Статистика свідчить, що в 2018 році передові позиції з поїздок українців, як і торік, займають такі країни як Польща, Угорщина, Молдова, Румунія, Білорусь, Словаччина, Єгипет (збільшення на 350 тисяч осіб) та Туреччина. Проте відмічається попит і збільшення поїздок до Німеччини (+165 тисяч), Італії (+125 тисяч), Іспанії (+50 тисяч), Греції та Данії (+30 тисяч), Австрії та Кіпру (по +25 тисяч), Латвії (+20 тисяч), Болгарії та Чехії (по +15 тисяч), Естонії та Швейцарії (по + 10 тисяч). Мандрівки до США і Ізраїлю залишаються на рівні з минулим роком.

Нагадаємо, у 2017 році лідером серед країн, до яких їздили жителі Житомирської області став – Єгипет.

Як повідомляв Житомир.info, згідно з даними головного управління статистики, за 2016 рік з Житомирської області був 5101 виїзний турист. Мета поїздки, яку жителі Житомирщини зазначали в документах: службова, ділова, навчання – 3, лікування – 3, та дозвілля/відпочинок – 5095 осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: подорож країна Держприкордонслужба  
Матеріали по темі