Влада

​Житомирським безробітним пропонуватимуть прибирати могили, водити незрячих та роздавати буклети за 360 тис. грн

27 грудня 2018, 12:20

Житомирський виконком збирається затвердити перелік громадських робіт на 2019 рік та визначити обсяг фінансування з міського бюджету та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Відповідний проект рішення 27 грудня 2018 розмістили на сайті Житомирської міської ради.

Рішення збираються затвердити «з метою організації громадських робіт для вирішення ряду суспільно корисних питань на території міста Житомира, сприяння зайнятості зареєстрованих безробітних (…)».

Так, направляти зареєстрованих безробітних на громадські роботи за їх згодою має Житомирський міський центр зайнятості. Види робіт, які вони зможуть виконувати - розповсюдження інформаційних матеріалів про можливість отримання житлових субсидій за спрощеною процедурою, техобробка матеріалів, що надають можливість отримання субсидій, упорядження меморіалів, пам’ятників, братських могил та місць поховання загиблих захисників Вітчизни, а також супровід особам з інвалідністю по зору 1 групи.

На ці цілі збираються затвердити фінансування з міського бюджету та Фонду соціального страхування порівну – по 367 тисяч гривень, або 734 тисячі гривень загалом.

Нагадаємо, на кінець вересня 2018 року в Житомирській області було зареєстровано 14055 безробітних, або менше 2% населення працездатного віку.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році на фінансування громадських робіт планували витратити удвічі менше – по 146 тис. грн з міського бюджету та соцстраху.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: безробіття безробітний громадські роботи виконком  
Матеріали по темі