Суспільство

У Коростені майже за 370 тис. грн підсвітили дитячу поліклініку

28 грудня 2018, 15:35

У Коростені Житомирської області до Нового року підсвіткою прикрасили дитячу поліклініку.

Про це 28 грудня інформує прес-служба Коростенської міської ради.

«Мешканці міста Коростеня вже встигли позитивно оцінити нове освітлення міської дитячої поліклініки. Вдало підібрані кольори та незвичайна архітектура приміщення вигідно підкреслюють один одного та додають свій внесок у створення незабутньої атмосфери вечірньому місту. Вартість ілюмінації склала майже 370 тис. грн. Тендер на виконання робіт виграло київське підприємство, а сам монтаж проводили промислові альпіністи з профільного підприємства «Люм’єр» (м.Чорноморськ)», - йдеться у повідомленні.

За інформацією міської ради, над проектом працювала Художня рада, яка також розробляла і дизайн освітлення будівлі міського палацу культури ім. Т. Шевченка. Самі монтажні роботи тривали 10 днів, а завершений вигляд поліклініки став ще одним гарним подарунком коростенцям до Нового року.

Як повідомляв Житомир.info, у Коростені закупили нову ілюмінацію на новорічно-різдвяні свята. ЇЇ планували розмістити на вул. Грушевського, на вході до центрального парку Древлянський, на центральній площі міста, підсвіткою мали прикрасити і дитячу поліклініку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Коростень поліклініка підсвітка  
Матеріали по темі