Події

​У Житомирській області суддю засудили через «забудькуватість»

10 січня 2019, 09:14

Суддю Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю.

Про це 10 січня Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«У середу, 9 січня 2019 року, постанова Андрушівського районного суду, якою суддю визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) набрала законної сили. Йдеться про те, що особа, обіймаючи посаду судді Бердичівського міськрайонного суду та будучи, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не додержалася вимог ч.1 ст.45 цього Закону. Зокрема, суддя без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, яка уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік», - інформує прес-служба.

Бердичівська місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, складеного управлінням захисту економіки в області щодо несвоєчасного подання суддею електронної декларації без поважних причин.

За даними сайту Бердичівського міськрайонного суду, у штаті суду один голова суду, один заступник голови суду та 10 суддів.

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно стало відомо, що заступник голови Коростишівської міськради «забув» задекларувати BMW за півмільйона гривень.

Житомир.info

Теги: суд суддя прокуратура декларація  
Матеріали по темі