Влада

Житомирський обласний центр зайнятості визнали кращим в Україні з профорієнтаційної роботи у 2018 році

18 січня 2019, 10:06

Під час розширеної всеукраїнської наради Державної служби зайнятості, що відбулась днями у Львові, Житомирську обласну службу зайнятості названо кращою в Україні з профорієнтаційної роботи у 2018 році.

Про це повідомила заступник директора Житомирського обласного центру зайнятості Галина Корінна, яка була учасником заходу, – 17 січня поінформував сайт Житомирського обласного центру зайнятості.

«Наша область вже кілька років поспіль демонструє найвищі результати в профорієнтаційній роботі серед інших регіонів країни. Фахівцям Житомирщини вдається майже стовідсотково охопити послугами безробітних, які реєструються в службі зайнятості, та максимально – учнів закладів загальної середньої освіти»,– розповіла Галина Корінна.

Вона конкретизувала, що торік профорієнтаційними послугами охоплені 127 тис. осіб, з них лише третина безробітних (майже 39,8 тис.), а решта (понад 82,2 тис. осіб) – це учні закладів загальної середньої освіти, студенти вишів та учні професійних (професійно-технічних) навчальних закладів. Лише для учнівської молоді торік було проведено близько 400 різних заходів: ярмарків професій, екскурсій на підприємства, презентацій навчальних закладів, тренінгів, засідань клубів, днів відкритих дверей та інших.

Більше 7,5 тис. учнів пройшли психодіагностичне тестування й отримали рекомендації щодо професійного вибору й вступу до навчальних закладів. Окрім того, службою зайнятості проведено понад 200 профінформаційних семінарів для понад 3000 працівників закладів освіти та батьків школярів.

«Особливістю 2018 року стало запровадження новітніх форм роботи в профорієнтації з можливістю отримання послуг дистанційно, без відвідування служби зайнятості, «Профорієнтація та розвиток кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua/) і «Моя професія: консультаційна мережа» (http://myprofession.com.ua/). Скористались додатковими можливостями профконсультування й тестування близько 1700 жителів області», – пише сайт служби зайнятості.

За підсумками діяльності Житомирської обласної служби зайнятості у 2018 році Галина Корінна отримала подяку Державної служби зайнятості (Центрального апарату), яку вручив в. о. голови Валерій Ярошенко.

Як повідомляв Житомир.info, один із ярмарків вакансій, проведених Житомирським обласним центром зайнятості, відбувся у травні 2018 року. Під час заходу фахівці центру зайнятості розповіли, що у Житомирі та області на той час було близько тисячі вільних робочих місць.

Фоторепортаж з ярмарку вакансій дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ ОТГ вакансія безробіття безробітний  
Матеріали по темі