Влада

Фірма зі швейцарськими засновниками виграла суд проти управління Держпраці у Житомирській області

23 січня 2019, 16:13

Приватне акціонерне товариство «Детвілер Ущільнюючі Технології Україна», яке розташоване в м.Малин Житомирської області, виграло суд проти управління Держпраці у Житомирській області.

Про це Житомир.info 23 січня повідомили представники компанії.

«Визнати протиправним та скасувати припис Управління Держпраці у Житомирській області про усунення виявлених порушень № ЖТ 1857/91/АВ від 25 червня 2018 року. Визнати протравною та скасувати постанову про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами Управління Держпраці у Житомирській області № ЖИ 105 ЖТ1857/91/АВ/П/ТД-ФС від 10 липня 2018 року у розмірі 335 070,00 грн», - зазначається в рішенні Житомирського окружного адміністративного суду від 11.09.2018 року, яке набрало законної сили 3 грудня 2018 року.

Нагадаємо, 17 липня 2018 року прес-служба управління Держпраці у Житомирській області повідомила, що до суду направлені протоколи про адміністративне правопорушення, за результатами яких винесено постанови про застосування штрафних санкцій за порушення ст. 24 Кодексу законів про працю України, зокрема, за фактичний допуск до роботи працівника без укладення трудового договору. У переліку суб’єктів господарювання було й акціонерне товариство «Детвілер Ущільнюючі Технології Україна».

Скріншот з рішення адміністративного суду

Довідка підприємства: ПАТ «Детвілер Ущільнюючі Технології Україна» зареєстроване 22.05.2006 року, юридична особа створена за законодавством Швейцарської Конфедерації, «Daetwyler Switzerland Inc», яке володіє 28572 акціями, що складає 100% статутного капіталу. Основні види діяльності: виробництво інших гумових виробів; виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмас; виробництво інших вузлів, деталей і приладдя для автотранспортних засобів.

Як повідомляв Житомир.info, директор приватного акціонерного товариства «Детвілер Ущільнюючі Технології Україна» був серед переможців конкурсу «Кращий підприємець 2015 року» в номінації «Середній бізнес. Кращий керівник року».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держпраці суд підприємство  
Матеріали по темі