Влада

​У Житомирській ОДА збираються боротися з нелегальними перевізниками, заносячи їх у «чорні списки»

30 січня 2019, 17:41

У Житомирській області розпочнуть формувати «чорні списки» нелегальних перевізників для притягнення їх до відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Організаційні та законодавчі питання обговорили 30 січня на засіданні робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських перевезень, які працюють поза межами правового поля.

«На сьогодні стоять чіткі завдання стосовно виявлення і зменшення кількості нелегальних перевізників. Ми маємо зібрати максимальну інформацію про тих суб’єктів господарювання, які під виглядом нерегулярних перевезень здійснюють перевезення за регулярними маршрутами. Саме ви, перевізники, найкраще знаєте, де, з якого населеного пункту і якими транспортними засобами відбуваються такі порушення. Впевнений, що спільно з вами, Укртрансбезпекою, Патрульною поліцією ми зможемо вивести їх «на чисту воду» та притягнути до відповідальності», – зазначив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк.

За словами начальника Укртрансбезпеки у Житомирській області Юрія Осіпова, у минулому році було проведено перевірку 5 тисяч автобусів, 10% з яких виявилися «нелегалами» – не мали документів для перевезення на конкретних маршрутах. Вони були притягнуті до відповідальності. Крім того, виявили 70 фактів надання транспортних послуг без державної реєстрації на перевезення. Такі справи були направлені до суду.

Учасники робочої групи обговорили питання, з якими стикаються перевізники через «нелегалів», необхідні зміни у законодавство, а також скоординували свої дії.

Нагадаємо, за 2018 рік з вини водіїв житомирських автобусів у ДТП загинула одна людина і 33 отримали травми.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі