Місто

​Двоє школярів з Житомира стали переможцями всеукраїнського конкурсу винахідників у категорії «Комп’ютерні науки»

4 February 2019, 12:35

Павло Шкаєв та Артем Пазич з Житомира посіли призові місця на всеукраїнському конкурсі винахідників у категорії «Комп’ютерні науки».

Про це Житомир.info розповів керівник команди міста Житомира, вчитель інформатики загальноосвітньої школи №17 Микола Тарасюк.

«З 30 січня по 1 лютого ми приймали участь у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, що пройшов у Києві. Багато спілкування, нові знайомства, обмін досвідом, зустріч з друзями. У своїй категорії «Комп'ютерні науки» мої вихованці посіли 1 місце - Шкаєв Павло, ЗОШ №17, та 2 місце - Пазич Артем, ліцей при ЖДТУ», - поділився успіхами вихованців Микола Тарасюк.

За словами керівника команди, Артем Пазич долучився до команди нещодавно, коли від роботи з ним відмовився попередній керівник і хлопець не зміг потрапити на Всеукраїнський конкурс «Політеко». Микола Тарасюк запропонував йому спробувати себе на інших конкурсах і розпочав роботу з юним винахідником. І одразу хлопець отримав гарний результат на першому ж конкурсі.

«Команду Житомира одразу відмітили при підведенні підсумків в категорії «Комп'ютерні науки», оскільки призові місця високого рангу саме вони і посіли. Цього року хлопці підготували два проекти «TeachBank» та «Нейронні мережі». Кожен по своєму несе користь для суспільства і вже зараз використовуються і тестуються на базі ЗОШ №17 та ліцеї при ЖДТУ. Крім того, Павло Шкаєв ще отримав диплом глядацьких симпатій за результатами голосування учасників конкурсу, що для нас було дуже несподіваним», - розповів Микола Тарасюк і поділився найближчими планами.

«Зараз ми плануємо трішки відпочити і розпочнемо підготовку до Всеукраїнського конкурсу «Інфоматрикс-2019». Ось уже 20 лютого наша команда з Житомира вирушає в столицю на національний відбір конкурсу «Інфомтрикс-2019»+»Екософт-2019». Будемо тримати кулачки», - розказав Микола Тарасюк.

Нагадаємо, з 30 січня по 1 лютого 2019 року в Києві відбувся всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, на якому вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вибороли найбільше призових місць.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2018 року житомирський школяр Павло Шкаєв виборов бронзу на міжнародному конкурсі з комп’ютерних технологій у Румунії.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вихахідник конкурс диплом перемога приз Тарасюк Шкаєв Пазич  
Матеріали по темі