Влада

Депутати Житомирської облради узгодили порядок денний позачергової сесії. Перелік питань

5 лютого 2019, 11:01

Президія Житомирської обласної ради 4 лютого узгодила порядок денний 22-ї позачергової сесії обласної ради, яка відбудеться 7 лютого.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

На початку засідання президії голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що проведення позачергової сесії викликано необхідністю розглянути звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спецдозволів на користування надрами.

«Відповідно до законодавства обласна рада має впродовж 45 днів розглянути звернення Держгеонадр і надати їм відповідь, в іншому випадку застосовується принцип «мовчазної згоди». 7 лютого – це крайній термін, коли ми маємо ці звернення розглянути. На сесію вносяться 5 таких питань, що стосуються спецдозволів», – цитує Володимира Ширму прес-служба облради..

Усього на розгляд позачергової сесії вноситься 39 питань порядку денного. Серед них, окрім звернень Держгеонадр, зміни до низки регіональних програм, зміни до обласного бюджету на 2019 рік, утворення лісового заказника місцевого значення, питання встановлення орендної плати громадським організаціям та бюджетним установам тощо.

Також депутатський корпус має проголосувати низку кадрових питань, зокрема призначення керівників комунальних закладів.

Перелік питань для розгляду на 22 (позачерговій) сесії обласної ради сьомого скликання можна переглянути тут

Як повідомляв Житомир.info, 7 лютого 2019 року відбудеться позачергова сесія Житомирської обласної ради, цього ж дня відбудеться і сесія міськради.

Житомир.info

Теги: Житомирська облрада облрада сесія  
Матеріали по темі