Політика

Хто з кандидатів у президенти України вже зареєстрував своїх довірених осіб в округах Житомирської області

6 лютого 2019, 16:33

Офіційно зареєстровані кандидати у президенти України мають право реєструвати своїх довірених осіб в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та в територіальних виборчих округах, яких всього 225, шість з них (ТВО №№ 62-67) знаходяться в межах Житомирської області.

За даними сайту Центрвиборчкому, із зареєстрованих станом на 5 лютого 34 кандидатів у президенти ніхто не має довірених осіб у всіх ТВО й лише троє кандидатів мають своїх представників в округах Житомирської області.

Юрій Бойко, народний депутат, самовисуванець, член Опозиційного блоку має представників в усіх шести округах. Зокрема, в Житомирі (округ №62) його представляє голова фракції Опозиційного блоку в міській раді Наталія Леонченко.

Анатолій Гриценко, член політичної партії «Громадянська позиція», висунутий цією ж партією, має представників в трьох ТВО, з центрами у Бердичеві (№63), Новограді-Волинському (№65) та Малині (№66).

Андрій Садовий, мер Львова, член політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», висунутий цією ж партією, має довірених осіб в шести ТВО, у Житомирі його представник – депутат міської ради від Об’єднання «Самопоміч» Олександр Рибак.

В календарному плані ЦВК з підготовки та проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року немає обмежень щодо термінів подання заяв про реєстрацію довірених осіб кандидата – «у будь-який час після реєстрації кандидата на пост Президента України».

Як повідомляв Житомир.info, до 3 лютого дозволялося офіційне висунення кандидатів і подача документів для реєстрації, останній день реєстрації – 8 лютого. Зареєстровані кандидати зможуть офіційно відмовитися від балотування до 7 березня і до 8 березня включно ЦВК зможе скасувати реєстрацію таких кандидатів

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК кандидат вибори президент округ  
Матеріали по темі