Політика

​Молодики закидали димовими шашками офіс «Батьківщини» в Житомирі й залишили плакат про Кропачова

7 лютого 2019, 12:24

7 лютого до громадської приймальні обласної організації партії «Батьківщина» на вулиці Леха Качинського в Житомирі прийшли молоді люди - представники консервативного політичного руху «Традиція і порядок» та партії «Братство» на чолі з її лідером Дмитром Корчинським.

Активісти обурювалися «покриттям» фракцією «Батьківщини» свого однопартійця Дмитра Кропачова, який скоїв смертельну ДТП і нині проходить в якості свідка, кидали димові шашки, а також залишили на огорожі приймальні плакат «Кропачова на нари!».

«Я здивований позицією фракції, я думав, що вигідно для Юлі (Юлії Тимошенко, ред.), для її фракції, одразу відмежуватися. Лозинський, Манагер, а тепер ще й Кропачов. Так скільки можна тягнути на собі вбивць у владу? (…) Вони його покривають. Вони заявили, що він їм подобається, що він їхній , що вони своїх не здають. Тобто, вони нас здають, а своїх не здають (…). Тому ми прийшли сюди. Я хотів поговорити, спробувати ще раз пояснити у спокійній обстановці, але, на жаль, вони зарабикадувалися», - сказав у коментарі журналістам каналу UA: Житомир Дмитро Корчинський.

На місце події приїздили пожежні автомобілі.

Нагадаємо, Дмитро Корчинський виступав на позачерговій 22-ї сесії обласної ради із закликом справедливого розслідування ДТП за участю депутата і вимогою не допускати сесій за його участю.

Як повідомляв Житомир.info, 7 лютого під стіни будівлі Житомирської облради прийшли громадські активісти, які намагалися зайти до сесійної зали та подивитися, чи є депутат Дмитро Кропачов.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кропачов Братство активіст  
Матеріали по темі