Події

Екологи взяли воду із Тетерева неподалік Житомира, де виявили плями від нафтопродуктів

14 лютого 2019, 13:01

У селі Станишівка Житомирського району було зафіксовано скид невідомої речовини, схожої до маслянистих плям від нафтопродуктів, у річку Тетерів.

Про це 14 лютого на своїй сторінці у Facebook інформує Житомирський рибоохоронний патруль.

«14 лютого о 8:30 на телефон «гарячої лінії» рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що відбувається скид неочищених стічних вод у річку Тетерів. Подія відбулася в районі залізничного мосту, що у с. Станишівка Житомирського району. На вказане місце одразу виїхала оперативна група на чолі з начальником Житомирського рибоохоронного патруля. Проведено візуальне обстеження водойми та її берегів. Так, на річці виявили характерні маслянисті плями від нафтопродуктів. Разом з тим загибелі риби не зафіксовано. Також було знайдено місце скиду – труба для скиду стічних вод Житомирського льонокомбінату. Інформація була передана до Державної екологічної інспекції Поліського округу. Наразі відбувається відбір проб води для аналізу та встановлюються особи, які причетні до забруднення», - інформують у рибоохоронному патрулі.

Як повідомляв Житомир.info, 29 травня 2018 року житомирські активісти прийшли до водоканалу, аби з’ясувати причину забруднення річки Тетерів нечистотами. Разом із активістами, щоб розтлумачити ситуацію, до річки спустився і директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Тетерів річка скид рибоохоронний патруль  
Матеріали по темі