Суспільство

Учні житомирських шкіл здобули призові місця на всеукраїнському конкурсі проектів з енергоефективності

17 лютого 2019, 10:17

Учні житомирських шкіл, які після занять займаються в Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, здобули призові місця на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», презентувавши власні екологічні проекти.

Про це повідомили у Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

«Зберегти природу та врятувати землю від екологічної катастрофи може кожен. Про це добре знають вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. 13-15 лютого вони презентували власні екологічні проекти в Національний еколого-натуралістичний центру учнівської молоді МОН України на фінальному етапі конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», – інформують у Центрі науково-технічної творчості.

У Центрі науково-технічної творчості розповідають: протягом 14 років в рамках конкурсу відбувається пошук та підтримка обдарованої учнівської та студентської молоді, залучення її до навчально-практичної діяльності та створення інноваційних проектів, присвячених раціональному природокористування та проблемам енергоефективності в Україні. Діти різного віку, які цікавляться біологією, екологією, науками про землю, фізичними явищами та навчаються в Житомирському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді вже традиційно щорічно презентують місто Житомир та область зі своїми екологічними проектами з питань охорони довкілля та енергозбереження.

«Ось і цього разу серед 70 учасників з України Житомирську область представляли четверо учнів – вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» при ЖМЦНТТУМ. За результатами захисту власних екологічних проектів Житомиряни вибороли:

1 місце – Антон Хробуст (учень 9 класу Житомирської гуманітарної гімназії № 1);

2 місце – Олексій Іваницький (учень 9 класу ЗОШ № 30);

3 місце – Михайло Шубін (учень 6 класу ЗОШ № 5);

фіналістка конкурсу – Олена Ільченко (учениця 8 класу ЗОШ № 30)», – повідомили у Центрі науково-технічної творчості.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 року Мінприроди разом із МОН збирали заявки від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». За результатами конкурсу, у 200 закладах збиралися встановити компостери для переробки харчових відходів.

Житомир.info

Теги: конкурс екологічний проект енергоефективність екологія  
Матеріали по темі