Місто

У Житомирській міськраді будуть розбиратися, хто пошкодив кришку боларда на Михайлівській

18 лютого 2019, 12:18

У Житомирі на Михайлівській знову пошкодили один з болардів.

Про це Житомир.info 18 лютого розповіли читачі та надіслали до редакції фотографії. Начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов запевнив Житомир.info, що знає про пошкодження боларда, проте зараз вони (боларди, - уточ.) перебувають на балансі КП «Міськсвітло».

«Мені відомий такий факт, але зараз за боларди відповідає «Міськсвітло». Хто його зламав, ніхто не бачив, ніхто не знає. Камери є на Михайлівській, треба дивитися», – сказав В’ячеслав Глазунов.

Керівник КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради Сергій Ковальчук 18 лютого у коментарі Житомир.info розповів, що у боларда пошкоджена верхня кришка, але й у їх комунального підприємства боларди на балансі не перебувають.

«Ми зараз знаходимось на Михайлівській, біля цього боларда. Він на балансі у «Міськсвітла» не перебуває, це управління капітального будівництва: рішення виконкому є, а по акту прийому-передачі вони ще не прийняті. Це вже не перший раз він ламається. Будемо викликати поліцію, дивитися по відеокамері що до чого. Я дивлюся, що пошкоджена верхня кришка, де діоди стоять, нижня основа є», - сказав Сергій Ковальчук.

Нагадаємо, у вересні 2018 року виявилося, що боларди, які у листопаді 2017 року запрацювали на пішохідній вулиці Михайлівської у Житомирі, не перебувають на балансі жодного з комунальних підприємств та управлінь міськради.

Як повідомляв Житомир.info, 31 серпня 2018 року вантажний мікроавтобус збив болард біля пішохідної вулиці Михайлівської зі сторони вул.Лятошинського, поліція з'ясовувала, чому болард пошкодив автомобіль. Пошкоджений болард власноруч ремонтували керівники управління капітального будівництва.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Михайлівська Ковальчук Глазунов болард  
Матеріали по темі