ДОПОМОГА

​У Житомирі багатодітна родина військовослужбовця просить допомогти із капітальним ремонтом квартири

19 February 2019, 15:37

У Житомирі багатодітна родина військовослужбовця просить допомоги. Мало того, що сім’я тісниться у двокімнатній квартирі на менш як 42 кв.м, так ще й стан самого помешкання складно назвати «задовільним»: стіни сиплються, а через підвищену вологість вкриваються чорною пліснявою.

«Квартира потребує капітального ремонту. Проводка дуже стара, підлога сира, зимою дуже холодно, тягне, а весною взагалі і блохи можуть бути від сирості. Ванна покривається пліснявою, тому що сирість», - розповідає багатодітна мати Олена Полонець.

Нині пані Олена проживає у квартирі з чотирма дітками: Настусею, Єгором, Глібом, Михайликом, та чоловіком, який наразі знаходиться у зоні ООС. Втім, незабаром у родині додасться, бо ж Олена при надії. Також, в квартирі мешкають і домашні улюбленці. Жінка розповідає: ледь зводить кінці з кінцями, що вже казати про капітальний ремонт. Адже єдиний годувальник в сім’ї - чоловік. Разом із тим Олена додає: хоч і не звикла просити сторонньої допомоги, втім самостійно впоратися з ремонтно-квартирним питанням не під силу.


«Тому що ми звикли допомагати: одяг, взуття, все що є, каструлі, ложки. Я в’язала шкарпетки по ночам хлопцям в зону АТО. Ми звикли допомагати, але зараз виходить так, що ми звертаємось по допомогу. Почали робити вже самостійно у коридорі ремонт, тому що там вся штукатурка теж стала обвалюватись. Зняли вагонку - стіна стала валитися. Стали її робити, вже треба електрика викликати. Тобто, одне чіпляє інше. Ми не можемо самі, не витягнемо», - каже багатодітна мати.

Пані Олена ділиться: годі й мріяти про євроремонт, аби хоч утеплити квартиру, замінити підлогу та позбутися вогкості.

«Не те, щоб кардинально міняти, а щоб хоч елементарно було: зробити підлогу, щоб не було сирості», - зізнається Олена Полонець.

Мріями про свою, по-дитячому ідеальну квартиру, діляться молодші члени родини.

«Я хочу собі двоповерхове ліжечко», - ділиться Єгор Полонець.

«Гарною і крутою», - додає Гліб Полонець.

Попередньо відомо, що долею багатодітної сім’ї Полонець перейнялася міська влада. Проте, наразі там коментувати ситуацію відмовляються, обіцяючи розповісти усі подробиці вже завтра, 20 лютого, на засіданні чергового виконкому.

А поки небайдужі можуть допомогти родині Полонець не словом, а гривнею, на карту ПриватБанку: 4731 2191 0648 5604 Полонець Олена Василівна.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АТО ООС військовослужбовець квартира ремонт  
Матеріали по темі