Місто

​Влітку 2019 року в житомирських дитсадках та школах збираються встановити близько тисячі світлодіодних ліхтарів

22 лютого 2019, 11:07

Влітку 2019 року у Житомирі збираються встановити близько 1000 світлодіодних ліхтарів для освітлення шкіл та дитсадків.

Про плани щодо освітлення дитячих садочків та шкіл міста повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин 21 лютого, - інформують у прес-службі Житомирської міської ради.

«У нас є багато садочків і шкіл, у яких не було зовсім освітлення, тому ще додатково треба буде там встановити близько тисячі ліхтарів. Думаю, за літо ми впораємося з цим об’ємом», – розповів Сергій Сухомлин.

Загалом з початку 2019 року, за даними прес-служби міської ради, у Житомирі замінили більше 3 тисяч старих ламп освітлення на сучасні світлодіодні. Повністю завершити заплановані роботи КП «ЕМЗО «Міськсвітло» планує у квітні.

«Станом на 21 лютого 2019 року було замінено 3074 світильників на світлодіодні, що складає близько 45% від запланованого об’єму. Нам потрібно замінити ще близько 4 тисяч ліхтарів для того, щоби повністю перейти на світлодіодне освітлення вулиць і доріг міста Житомир. Комунальне підприємство працює в гарному темпі. Тож, маємо шанси, що всі ліхтарі будуть встановлені вже у квітні місяці, якщо не буде ніяких форс-мажорів», – зазначив мер Житомира.

Нагадаємо, 17 січня 2019 року мер Житомира Сергій Сухомлин їздив на Мальованку дивитися, як там встановлюють нове світлодіодне освітлення. Тоді повідомлялось, що станом на середину січня, від початку року комунальники встановили 785 світильників.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 року для освітлення житомирських вулиць КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» придбало 7200 світильників різної потужності за майже 25 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: освітлення ліхтар світильник Міськсвітло школа дитсадок  
Матеріали по темі