Місто

​У житомирському гідропарку відбудеться свято «Залицяння до Весни»

22 February 2019, 12:00

Члени виконавчого комітету Житомирської міської ради під час позачергового засідання 22 лютого погодили програму святкування народних гулянь «Залицяння до весни». Захід, присвячений проводам зими і зустрічі весни, триватиме впродовж дня 10 березня на території житомирського гідропарку.

Про програму свята доповіла начальник управління культури Ніна Рябенко.

«План проведення традиційних народних гулянь «Залицяння до Весни» відбудеться 10 березня з 11 ранку по 19 годину вечора на території гідропарку. Ми плануємо провести традиційні народні гуляння, залучивши національні обрядові дійства, колективи із Житомирського району, відбудеться концерт фольк-гуртів, а саме: гурту «Чіп», фольклорно ансамблю «Родослав», колективів нашого комунального закладу «Палац культури», колективів із обласного центру народної творчості. Також буде козацький куліш, козацькі показові бої, польова кухня з кулішем і узваром, частування млинцями, варениками та пиріжками. Захід буде масштабний, красивий. Ми хочемо зробити реконструкцію тижня обрядового масного з понеділка по суботу, як воно відбувалося і в наших український традиціях. Також багато фотозон, музики і всього цікавого», -розповіла Ніна Рябенко.


Як повідомляв Житомир.info, 25 січня 2019 управління культури Житомирської міськради оголосило тендер з організації та проведення в гідропарку народних гулянь «На Масляну», в рамках якого мав відбутися батл з випікання млинців «Млинець-стрибунець», але пізніше батл прибрали з програми.

Житомир.infoПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Масляна гуляння виконком  
Матеріали по темі