Новини компаній

Де можна замовити стелажі в Києві?

5 березня 2019, 14:40

Стелажі необхідні для організованого зберігання продукції або товарів на складах. Купивши в Україні даний пристрій, будь-яка компанія полегшить роботу комірника і прискорить пошук необхідних предметів в спеціалізованих приміщеннях.

Компанія HOLD реалізує за допомогою власного комерційного інтернет-ресурсу високоякісні стелажі, медичні шафи, полиці. Ознайомтесь із асортиментом стелажів на сайті інтернет-магазину HOLD hold.com.ua/stellazhi/. В наявності є обладнання для промислового заморожування і підтримки стабільно низьку температуру збережених товарів. Також фірма реалізує сейфи, металеві шафи для зберігання документації та товарів, всіляке товарно-виробниче допоміжне обладнання. Одним словом, відповідні предмети меблів знайдуться практично для будь-якого громадського або торгового закладу, виробничого приміщення, складу тієї чи іншої спрямованості, щоб отримати максимально повне уявлення про всю реалізованої продукції.

Переваги купівлі стелажів від Холд:

  • o Модульні конструкції зручні до збірки і їх легко розгвинчувати і транспортувати в розібраному вигляді.
  • o Висока якість деталей порадує будь-якого користувача. Потрібно купити стелаж підвищеного рівня міцності і довговічності? Зверніться до HOLD!
  • o Велика розмаїтість моделей, представлених для придбання в онлайн-каталозі. Сайт багато ілюстрований, що дає гарне уявлення про особливості кожного стелажа ще перед покупкою. Є докладні описи і Інфобокс з докладними технічними характеристиками, що полегшує вибір при покупці.
  • o Оптимальна ціна на стелажі без переплат і туманного походження націнок.
  • o Потрібно купити в Києві стелаж з оперативною доставкою на об'єкт? Холд допоможе вам! Функціонує логістична система.

Замовивши стелаж від фірми Холд, ви отримаєте доставку в установлений термін, товар відмінної якості і точного складання. Виробничий процес у відділах зберігання або аналогічних приміщеннях помітно полегшиться з такою організацією системи зберігання. Щоб купити стелаж в інтернет-магазині HOLD, зверніться на сайт компанії. Процедура оформлення замовлення стандартна і не інтуїтивно зрозуміла навіть співробітникам, які ніколи раніше не оформляли заявок на онлайн-ресурсах.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі