Влада

Президент розповів житомирським десантникам про ракетобудування та хоче подивитися на гуртожитки для контрактників

11 березня 2019, 15:18

Президент Петро Порошенко у Житомирі відвідав 95-у бригаду ДШВ: виступив з короткою промовою, нагородив військових та збирається оглянути гуртожитки для контрактників.

У розташування військової частини на Богунії Порошенко перелетів гелікоптером з території заводу «Кромберг енд Шуберт», де 11 березня він брав участь у засіданні Ради регіонального розвитку Житомирщини.

«Ваша бригада розташована на Житомирщині, батьківщині Сергія Корольова. Звідси, з Житомирщини родом українське ракетобудування. Ми згадали про нього п’ять років тому і вже дещо з його останніх розробок нарешті втілюється в життя. Ставимо завдання зараз конструкторським бюро, оборонній промисловості: нам потрібна високоточна ракетна зброя підвищеного радіусу дії, здатна у відповідь на агресію вражати цілі далеко в тилу ворога. Сьогодні армія змінюється не лише за рахунок забезпечення новітнім зразками техніки і озброєнням, ми змінили ставлення до українського воїна: ми бачимо в його особі не просто живу силу, а особистість, яку треба мотивувати і соціально захистити», - сказав Петро Порошенко, виступаючі перед десантниками.

Президент акцентував увагу на будівництві гуртожитків для військових-контрактників, чотири з яких будуються для десантників 95-ї бригади.

«За рахунок коштів, які ми конфіскували у представників попередньої влади і спрямували до державної скарбниці, спланована програма будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників. Загалом сплановано збудувати 184 гуртожитки, це дозволить розмістити 23 тисячі воїнів-контрактників... Сьогодні я особисто ознайомлюся з якістю виконання робіт в Житомирі чотирьох гуртожитків, побудованих для 500 військовослужбовців нашої 95-ї окремої десантно-штурмової бригади», - наголосив президент.


Детальніше дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня на 17:00 у кандидата в президенти Петра Порошенка запланована зустріч з житомирянами на майдані Корольова.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Порошенко 95 бригада  
Матеріали по темі