Влада

Під час свого звіту мер Житомира назвав дату завершення реконструкції стадіону «Спартак»

12 December 2018, 16:04

Питання щодо фінансування спортивної галузі у своєму звіті 12 грудня мер Житомира Сергій Сухомлин виділив у окремий блок. За словами міського голови, впродовж останніх трьох років фінансування галузевих програм збільшилось втричі. Разом із цим, муніципалітет впровадив практику виділення грантових коштів спортивним організаціям.

«Вже декілька років ми не виділяємо кошти просто на конкретні федерації. Натомість ми працюємо через систему грантів. Це робиться для того, щоб підтримати найактивніших, і їм ми виділяємо грантові кошти. Маленький приклад – це Космомарафон. В 2016 році – 670 учасників, 2017 рік – 1000 учасників, і в 2018 році – 3200 учасників. Ця динаміка дійсно вражає, і це те, що потрібно нашим людям», - вважає мер.

Окрему увагу Сергій Сухомлин звернув і на результати виступів ФК «Полісся» в чемпіонаті України з футболу. Наявність професійної команди несе в собі додаткову важливу місію - маленькі спортсмени бачать перспективи розвитку спортивної кар’єри в рідному місті.

«Відкривати стадіони для дітей - це важливо, але дітям потрібен приклад, куди йти і над чим працювати. Вони повинні бачити, де вони можуть грати в майбутньому», - переконаний Сергій Сухомлин.


Відповідаючи на запитання з залу, мер також торкнувся у своєму виступі і теми реконструкції стадіону «Спартак».

«По стадіону «Спартак»: були внесені зміни в проект. Вони були досить суттєвими. Починаючи із системи водовідведення, електронного табло, освітлення. В першому проекті освітлення зовсім не було. Було зроблене професійне освітлення з трьома режимами роботи для того, щоб можна було проводити змагання, знімати це все на камери, другий режим л – щоб проводити тренування, і третій – звичайне чергове освітлення, щоб люди могли бігати і займатись спортом. Там багато таких речей, коли вносились зміни. Якщо ви бачили проект, то будівля, яка знаходиться зліва від трибуни, вона не входила в проект. Зараз же там повністю проводиться реконструкція, туди буде переїжджати спортивна школа. Там будуть роздягальні, спортзал, душові кабіни, кімнати для переодягання команд. В проект були внесені зміни, щоб цей стадіон дійсно функціонував і приймав якомога більше дітей, не тільки 400, які фактично навчаються в цій школі. Зроблені додаткові декілька футбольних майданчиків, щоб до тренувального процесу залучити якомога більше дітей. Ну і щоб можна було проводити змагання нормального рівня», - зауважує Житомирський міський голова.

Сергій Сухомлин також розповів, коли завершиться реконструкція спортивної споруди. За його словами, усі роботи підрядники мають завершити у травні 2019.

Нагадаємо, у прямому ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info 5 листопада 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин казав, що після реконструкції житомирського стадіону «Спартак» на вулиці Грушевського на ньому зможуть займатися всі охочі, однак доступ буде за реєстрацією.

19 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак». На початку серпня мер Житомира говорив, що фактично місяць був втрачений через дощі, але сподівався, що до кінця року об'єкт здадуть.

Як повідомляв Житомир.info, стадіон «Спартак» передали у власність міста 19 травня 2016 року, в грудні цього ж року мер Сергій Сухомлин розповідав про плани на реконструкцію стадіону «Спартак», а у квітні 2017 року він разом з керівником КП «Облархархпроект» показував, як виглядатиме стадіон після реконструкції. В листопаді 2017 року на повторних торгах тендер на реконструкцію стадіону виграла житомирська фірма «Комунальник», рік по тому підряднику вирішили доплатити ще 21,5 млн грн.

Пряму трансляцію звіту мера за 2018 рік дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: звіт мер Сухомлин Спартак стадіон спорт реконструкція ремонт  
Матеріали по темі