Суспільство

Ощадбанк почав виплачувати субсидії готівкою людям, які не є пенсіонерами

12 березня 2019, 11:24

12 березня Ощадбанк розпочав виплати субсидій готівкою тим отримувачам державної допомоги, які не є пенсіонерами.

Про це 12 березня повідомив «Урядовий портал» з посиланням на Мінсоцполітики.

«Відсьогодні Ощадний банк розпочав процес виплат субсидій у готівковій формі тим громадянам, які не є пенсіонерами і яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року. Відтак кожен може отримати субсидію через систему грошових переказів «Швидка копійка» у будь-якому відділенні Ощадбанку, надавши лише паспорт та ідентифікаційний код», - йдеться у повідомленні.

В Ощадбанку радять перед відвідуванням банку, для зручності громадян, пройти реєстрацію на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua або в контакт-центрі Ощадбанку за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Як повідомлялося раніше, субсидіанти, які є пенсіонерами, розпочали отримувати субсидії готівкою одночасно з пенсіями, починаючи з 4 березня 2019 року.

Нагадаємо, пенсіонери Житомирської області з березня 2019 року отримуватимуть монетизовані субсидії разом із пенсією.

Як повідомляв Житомир.info, 28 січня 2019 року в Житомирській міській раді детально пояснили, як саме проходитиме монетизація житлових субсидій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: субсидія монетизація Ощадбанк  
Матеріали по темі