Влада

Ігор Гундич про ремонт місцевих доріг: Цьогоріч Житомирська область отримає 775 млн грн на покращення якості шляхів

15 березня 2019, 12:56

Цьогоріч із Дорожнього фонду Житомирська область отримає 775 млн грн на ремонт та експлуатаційне утримання місцевих доріг. В першу робитимемо дороги місцевого значення, які ведуть до опорних шкіл та дитячих садків.

На цьому акцентував голова ОДА Ігор Гундич в ефірі одного з житомирських телеканалів, - пише прес-служба облдержадміністрації 15 березня.

«Проїхавши по зустрічах в ОТГ, почув дуже багато нарікань на дороги. І це зрозуміло, адже до створення Дорожнього фонду ніхто ситуації не міг змінити. Лише із 2018 року, коли запрацював Державний фонд, держава щороку виділятиме субвенцію на ремонт доріг. Цього року Житомирщина отримає 775 млн грн, за які будемо покращувати якість місцевих доріг. Близько половини цих коштів піде на експлуатаційне утримання доріг, ще частина – на поточний та капітальний ремонти», – розповів Ігор Гундич.

Як і минулого року, до питання ремонтів доріг підхід є комплексним.

«В першу чергу робитимемо дороги місцевого значення, які ведуть до опорних шкіл та дитячих садочків. Адже коли купуємо новий автобус, то нелогічно, що він їздить по поганій дорозі. Тому тут має бути комплексний підхід – дороги, освітлення до школи тощо. Ми уже зібрали всі пропозиції, і коли об’їжджали громади, показували, яку дорогу готові зробити у 2019 році, яку у 2020 та 2021 роках. І зазвичай це знаходило підтримку, хоча під час обговорень люди самі додавали, яку дорогу ще потрібно зробити. І ми включали її до перспективного плану», – наголосив керівник області.

Управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА планує у 2019 році завершити роботи, які почали у минулому році та розпочати нові. Зокрема, планують завершити ремонт доріг Хорошів – Яблунівка (7,5 км), Соколів – Ясна Поляна (4,6 км), Новоград-Волинський – Ярунь (6,5 км) та Радомишль – Чайківка (1,67 км).

Також у цьому році:

ремонт дороги Попільня – Ружин (ділянка 6 км);

ремонт ділянки дороги від Черняхова до Пулин (4 км),

ремонт дороги Олевськ–Покровське (8 км);

ремонт дороги Олевськ–Тепениця (близько 2,5 км).

По Ємільчинському і Новоград-Волинському районах управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА планує попрацювати по білощебеневих дорогах і в рамках поточного середнього ремонту забезпечити проїзд.

Як повідомляв Житомир.info, 12 березня Уряд затвердив Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг у 2019 році. Усього по Житомирській області з державного бюджету у поточному році планується витратити 397 мільйонів гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА Гундич ремонт дорога місцеві дороги  
Матеріали по темі