Місто

​У Житомирі новостворена робоча група з’ясує, хто забруднює річку Крошенка

18 березня 2019, 13:19

У Житомирі створили робочу групу з питання екологічного та санітарного стану річки Крошенка та Крошенського мікрорайону.

Про це йдеться у відповідному розпорядження Житомирського міського голови від 15 березня 2019 року, опублікованому на сайті мерії.

«Для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій в районі вулиць Отаманів Соколовських, Народицькій, Євгена Рихліка, Героїв Чорнобиля та Крошенського житлового масиву в наслідок можливих техногенних аварій на самопливному каналізаційному колекторі Д-600-800 мм, в наслідок підключення до нього нової багатоповерхової забудови, з метою виявлення несанкціонованих скидів у річку Крошенка від приватної забудови Крошенського мікрорайону (на вул. Героїв Чорнобиля, вул. Отаманів Соколовських та в районі пров. Прудного)… створити робочу групу», - йдеться в розпорядженні мера Житомира.

Очолив дану робочу групу заступник міського голови Сергій Кондратюк. До складу групи увійшли керівники та спеціалісти департаментів та управлінь міської ради, директори комунальних підприємств, а також депутати міської ради.
Нагадаємо, влітку 2018 року Житомир.info показав краєвиди біля річки Крошенка - з будівельним сміттям, пляшками та іншим непотребом.

Як повідомляв Житомир.info, восени 2018 року управління комунального господарства Житомирської міськради уклало договір на 1,3 млн грн з ТОВ «Джерельна вода», яке мало провести роботи по відновленню і підтриманню санітарного стану річки Крошенка, що постійно підтоплює житлові будинки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Крошня Крошенка колектор екологія  
Матеріали по темі