Місто

​В управлінні захисту споживачів житомирянці допомогли повернути 30 тис. грн за бракований телевізор

19 March 2019, 17:45

В одному з магазинів Житомира місцева жителька придбала телевізор, вартістю 30 тис. грн, який виявився з дефектами. Жінка захотіла повернути назад кошти за неякісний товар, проте, замість цього, їй запропонували відремонтувати техніку.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Держпродспоживслужби.

«До головного управління Держпродспоживслужби надійшло звернення мешканки м.Житомира, яка придбала телевізор вартістю 30 тис.грн. у одному з магазинів міста . Одразу після покупки споживачем було виявлено певні дефекти у придбаному товарі, в зв’язку з чим було здійснено повернення товару до магазину. Відповідно висновку сервісного центру споживачу було запропоновано проведення гарантійного ремонту техніки, з чим невдоволений споживач не погодилась та вимагала повернення коштів за придбаний товар неналежної якості», - йдеться в повідомленні.

Спеціалісти управління захисту споживачів ретельно вивчили та з’ясували всі обставини викладені у зверненні, та надали заявниці необхідні роз’яснення законодавства у сфері захисту прав споживачів.

За результатами проведеної позапланової перевірки у суб’єкта господарювання, що здійснює діяльність з реалізації побутової техніки, спеціалістами Держпродспоживслужби було встановлено, що вимоги споживача задоволені повністю : відшкодовано 30 тис. грн. за товар з істотним недоліком.

Нагадаємо, 5 березня ГУ Держпродспоживслужби повідомляло про те, як спеціалісти управління допомогли житомирянці домогтися гарантійного ремонту телевізора за 20 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2017 року Держпродспоживслужба допомогла жительці Житомирського району «відвоювати» кошти у сервісного центру.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: брак дефект Держпродспоживслужба захист споживачів товар гарантія  
Матеріали по темі