Місто

​Відео варіантів реконструкції центральних житомирських майданів

22 березня 2019, 12:46

За розробку цілісного бачення майданів Соборний та Перемоги в Житомирі команди отримають винагороду в розмірі 250 тис. грн.

Про це на засіданні журі всеукраїнського містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції головних житомирських майданів 15 березня розповіла керівник офісу ГІЗ Марія Байда, - повідомила 21 березня прес-служба Житомирської міськради.

«7 листопада 2018 виконавчий комітет погодив організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги. На конкурс було подано 15 заявок, з числа яких по результатам розгляду пропозицій було обрано 3 команди, які мали випрацювати оновлену концепцію майданів з урахування усіх особливостей міста», - нагадує мерія.

«Попередньо було обрано три команди, які випрацьовували нову концепцію майданів. Результатом їх роботи стали концепції реконструкцій центральних площ міста,що торкається схеми руку приватного та громадського транспорту, пішохідного сполучення, розвинення прилеглих скверів та територій, створення та організація громадських просторів», - цитує прес-служба головного архітектора міста Юрія Безбородова.

Також він додав, що наразі це не остаточний варіант, і проекти будуть виноситись на обговорення з громадськістю.

Відеоогляд варіантів реконструкції головних житомирських майданів 21 березня виклали на сторінці департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міськради:


У протоколі засідання журі, викладеному на сайті міськради, зазначено, що командам дали місяць на доопрацювання проектів відповідно до озвучених зауважень.

Конкурсна пропозиція №1:


Конкурсна пропозиція №2:Конкурсна пропозиція №3.

Нагадаємо, 15 березня 2019 в Житомирі розглянули конкурсні пропозиції щодо реконструкції майданів Соборний та Перемоги, які мер назвав сміливими.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро. У листопаді 2018 року визначили команди архітекторів, які стали учасниками конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги (ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ГО «Містодія»). Всього на розгляд журі було подано 15 заявок. Результати конкурсу мають бути оприлюднені у квітні 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: реконструкція ремонт майдан Перемоги майдан Соборний  
Матеріали по темі