Місто

​Виконком зняв з розгляду питання про надання дозволу на розміщення реклами у Житомирі фірмі, яка виграла суд

3 квітня 2019, 13:56

3 квітня на засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради розглядалось питання щодо надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами у місті Житомирі.

У запропонованому на розгляд членів виконкому переліку суб’єктів господарювання, яким надається такий дозвіл, поміж інших було ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа», при цьому підставою для надання дозволів на розміщення рекламних скролів цієї фірми по вул Перемоги, 54 та по вул Покровській 54/25 стало рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 19.11.2018 по справі № 0640/4536/18.

Мова йшла про те, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавничий Дім «Стар Медіа» оскаржило в суді рішення виконавчого комітету №787 від 1 серпня 2018 року, яким їм було відмовлено у дозволі на розміщення зовнішньої реклами, а саме скролів за адресами Перемоги, 54, Покровська, 25/54. Наприкінці листопада 2018 року суд визнав дане рішення виконкому недійсним і зобов’язав виконком прийняти нове рішення про надання ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа» дозволів на розміщення зовнішньої реклами - спеціальних наземних конструкцій: скролів по кожній адресі.

«Вони звернулися до суду і в них є відповідне рішення, але у нас ще формально є час щоб розглянути це рішення. Ви ж розумієте, що там порушені усі норми, у тому числі й безпеки руху. Але у свій час ця та інші компанії в нашому місті отримали дозволи, а потім чи рішенням виконкому, чи через суд вони продовжують терміни. А в цей час там були і є порушення, вони їх не усувають і при продовжені договору їм не потрібно погодження відповідних органів. Тому знімаємо і будемо готувати чи зустрічний позов, чи приймати інше якесь рішення», - запропонував мер Житомира Сергій Сухомлин.

Його пропозицію члени виконкому підтримали і зняли питання по ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа» щодо надання дозволу на розміщення реклами з розгляду.

Про особливості житомирської реклами, а саме лайтпостери посеред тротуару, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня 2018 року Житомирський виконком до 1 вересня 2019 року продовжив дозволи на розміщення майже 200 рекламних конструкцій, у тому числі і ТОВ «Видавничий Дім «Стар Медіа».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Стар Медіа реклама скрол виконком дозвіл суд  
Матеріали по темі