Влада

КМУ утворив оргкомітет з підготовки до 150-річчя Лесі Українки, куди увійшли посадовці з Житомирської області

5 квітня 2019, 11:56

Майже через два роки, 25 лютого 2021 року, виповниться 150 років з дня народження видатної української письменниці, перекладачки, культурної діячки, уродженки м. Новоград-Волинський Житомирської області Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

Кабмін уже почав готуватися до дня народження письменниці: уряд утворив Організаційний комітет з підготовки до цієї дати. На сайті «Урядового порталу» від 3 квітня опубліковане відповідне розпорядження.

Згідно з додатком до розпорядження, до складу Організаційного комітету включили, зокрема, начальника управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації і Новоград-Волинського міського голову (за згодою).

Нагадаємо, на батьківщині Лесі Українки, в місті Новоград-Волинський Житомирської області також заздалегідь готуються до ювілею видатної землячки. У січні 2019 року тут провели робочу нараду з питань реконструкції літературно-меморіального музею поетки. На нараді вирішили, що необхідно звернутися до Житомирської обласної ради щодо виділення коштів з обласного бюджету на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту та реконструкції музею. Після цього влада міста планує звернутися до Міністерства культури України задля розгляду можливості залучення коштів з державного бюджету для проведення ремонтних робіт та з метою відзначення на високому рівні 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Як повідомляв Житомир.info, щорічно влітку в Новограді-Волинському впродовж кількох днів відзначають Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Леся Українка річниця КМУ Кабмін  
Матеріали по темі