Місто

​Суд виніс вирок хлопцеві, який викрав камеру спостереження на Покровській у Житомирі

26 квітня 2019, 16:25

У Богунському районному суді Житомира 26 квітня обирали покарання молодику, який 23 січня 2019 року вирвав камеру спостереження на зупинці «Стоматполіклініка» по вулиці Покровській, 145. Такими діями хлопець завдав матеріальної шкоди комунальному підприємству «Житомиртранспорт» на 3040 гривень.

«Вночі на зупинці «Стоматологічна поліклініка» я перебував близько двох годин ночі. Побачив камеру, вирішив її викрасти. Не знаю чому так вирішив, не знаю, що сказати. Прошу вибачення в усіх громадян, більше такого не повториться», - розповідає обвинувачений Володимир.

На засіданні суду обидві сторони повідомили, що уклали угоду про примирення, згідно з якою погодилися на покаранням для обвинуваченого у вигляді штрафу. Дану угоду суд затвердив та виніс вирок.


«За таких обставин суд вважає, що винуватість обвинуваченого у вчинені злочину є доведеною і кваліфікує його дії за ч. 1 ст. 185 ККУ, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та призначити покарання у вигляді штрафу в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Процесуальні витрати пов'язані із залученням судового експерта у сумі 1430 гривень в порядку ст. 124 КПК стягнути з обвинуваченого. Цивільний позов по справі не заявлено», - зачитує вирок суддя Богунського районного суду м. Житомира Андрій Болейко.

Обвинувачений вже відшкодовував підприємству вартість камери. Найближчим часом її закуплять та встановлять. Керівник «Житомиртранспорт» сподівається, що такий випадок стане уроком для хуліганів.

«В усьому світі трапляються акти вандалізму чи крадіжок будь-якого майна - і комунального, і приватного. Для Житомира це не новина, але я радий, що правоохоронні органи працюють, і сьогодні ми бачимо приклад, що винуватця, який наніс збиток територіальній громаді Житомира, його зловили. Він покаявся і понесе відповідальність, відшкодує всі збитки. Хотілося, щоб це стало уроком для молодих громадян Житомира, щоб вони розуміли, що це їхнє майно, їхнє місто, і якщо вони щось руйнують, то руйнують самих себе. Одним із запобіжників, який допоміг встановити осіб в цьому випадку - камери відеоспостереження. Є міський інформаційний центр, який в реальному часі відслідковує ті чи інші ситуації, всі табло прогнозування часу, обладнані відеокамерами. Відповідно, вони ведуть зйомку, і маємо приклади, коли міські інформаційні центри, його оператори відстежують такі ситуації, вчасно повідомляють поліції і по гарячих слідах ловлять винуватців і притягають їх до відповідальності», - каже директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.

Нагадаємо, в ніч на 23 січня 2019 троє молодиків вирвали камеру табло на одній з зупинок на Крошні, після чого сховали її на даху магазину.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд камера Фурлет Житомиртранспорт  
Матеріали по темі