Події

​У Житомирській області люди перекрили дві траси, десятки автомобілів стоять у заторах

2 May 2019, 10:55

О 10.00 2 травня у Новоград-Волинському районі Житомирської області люди перекрили трасу Київ-Чоп, аби привернути увагу до забруднення річки Случ. А в Черняхові розпочалась протестна акція: люди перекрили трасу через поганий стан дороги і відсутність ремонту.

Кілька десятків людей у селі Перемога Новоград-Волинського району ходять по пішохідному переходу через міжнародну трасу Київ-Чоп, в руках тримають плакати «Стоп Понінка», у цей час автомобілі, у тому числі багато вантажівок, змушені стояти в заторі.

«50-тисячне місто споживає воду з річки Случ і якщо ми нічого не робитимемо, то нас чекає така ж ситуація як у Першотравенську Баранівського району, де Понінківська фабрика своїми скидами наробила лиха», - розповідають протестувальники.


Онлайн відео Світлани Кручок

«Ми приносимо вибачення людям, які зараз у машинах стоять, але ми хочемо, щоб нас почули. Люди хворіють, діти хворіють, але чомусь усім байдуже. Ми хочемо, щоб нас почули і почали працювати належно, перш за все екологи у Хмельницькій області», - розповідають учасники акції.

Скрін з картою заторів станом на 10.30 2 травня

У райцентрі Черняхів також перекрили трасу М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Тут люди вимагають відремонтувати дорогу до Житомира. Перекрили дорогу у самому центрі селища. Автомобілі стоять у заторі, проте люди потроху пропускають транспорт.

Онлайн відео Руслана Кожедуба

Нагадаємо, про намір 2 травня вийти на акції протесту та перекрити траси Київ-Чоп та Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у Житомирській області повідомляли заздалегідь.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2019 року в місті Баранівка з річки Случ виловили десятки мертвих сомів, коропів та лящів. Рибоохорона нарахувала понад 25 тис. екземплярів загиблої риби та звернулася до поліції. 16 квітня мер Новограда-Волинського передав керівництву Міністерства екології та природних ресурсів України вимоги щодо вирішення проблеми екологічних небезпек для басейну річки Случ. 30 квітня мер Баранівки Анатолій Душко знову повідомив про проблеми, пов’язані із забрудненням річки Случ.

26 лютого 2019 року Служба автомобільних доріг у Житомирській області оголосила міжнародний тендер на поточний середній ремонт шматка автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через Вінницю) км 157+063 – км 172+063. Вартість тендеру, який заплановано провести 6 травня, становить 213 мільйонів 671 тисячу 120 гривень. Поточним середнім ремонтом заплановано відремонтувати ділянки на шляху М-21, а саме: завершити роботи, розпочаті в 2018 році, у прикордонній зоні (ділянка км 4 + 344 — км 11 + 000; ділянка км 11 + 000 — км 19 + 000), завершити розпочаті в минулі роки роботи на ділянці км 184 + 000 — км 194 + 600 (верхній шар покриття від обласного центра в напрямку Бердичева) та розпочати роботи на ділянці км 158 + 000 — км 173 + 000 (від міста Житомир до міста Черняхів).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: затор протест акція Київ-Чоп Черняхів  
Матеріали по темі