Місто

​У Житомирі комунальникам хочуть заборонити підключати до мереж споживачів, які без дозволу розрили асфальт на дорозі

7 травня 2019, 16:55

У Житомирі планують впорядкувати питання пов’язані з порушенням благоустрою на території міста. Мова йде про недопущення самовільного пошкодження підземних інженерних комунікацій, асфальтобетонного покриття доріг та укладеної тротуарної плитки, а також про своєчасне відновлення благоустрою на ділянках, де велись відповідні роботи.

З цією метою міськвиконком збирається прийняти рішення «Про заборону проведення робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою населених пунктів Житомирської міської ОТГ», проект якого 7 травня опублікували на сайті мерії.

У цьому проекті рішення пропонується виконкому надати виключне право надавати дозволи на виконання робіт пов’язаних з порушенням благоустрою. Виключення становитимуть роботи, які здійснюватимуться шляхом горизонтального буріння. Усі аварійні роботи проводитимуться за погодженням з профільним заступником міського голови та подальшим інформуванням на найближчому засіданні виконкому.

«Виключно за рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради: виконувати роботи відкритим способом на об’єктах благоустрою з асфальтобетонним покриттям та укладеною тротуарною плиткою; вносити додаткові технічні вимоги до замовників/виконавців робіт при прокладанні та проведенні ремонту підземних інженерних мереж», - йдеться в запропонованому проекті рішення міськвиконкому.

Також цим проектом рішення виконкому пропонується заборонити комунальним підприємствам підключати до своїх мереж споживачів, які самовільно порушили благоустрій на вулицях Житомира.

«Заборонити комунальним підприємствам Житомирської міської ради: «Житомирводоканал», «Житомиртеплокомуненерго», «Експлуатація штучних споруд», «Житомирміськгаз», «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» підключати до своїх мереж споживачів, що самовільно порушили благоустрій на вулицях м. Житомира, які мають асфальтобетонне покриття. Рекомендувати Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» та енергопостачальним організаціям не підключати до своїх мереж споживачів, що самовільно порушили благоустрій на вулицях м. Житомира, які мають асфальтобетонне покриття», - йдеться в проекті рішення виконкому.

Крім того, новий проект рішення передбачає затвердження порядку відновлення благоустрою при проведенні аварійних робіт на підземних інженерних мережах, а також визнання таким, що втратило чинність, попереднє рішення міськвиконкому за №262 від 17.03.2017 року «Про заборону проведення робіт, пов’язаних з порушенням благоустрою м. Житомира», яким заборонялося порушувати благоустрій виключно на капітально відремонтованих дорогах та тротуарах з укладеною плиткою.

Як повідомляв Житомир.info, з жовтня 2018 року водоканал та теплокомуненерго мають платити за розкопки на вулицях Житомира, якщо вони вчасно не відновили благоустрій території.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: благоустрій розкопки комунальне підприємство дозвіл виконком  
Матеріали по темі