Суспільство

«Житомиргаз» спортивний: у Попільні пройшла 24 обласна спартакіада

13 травня 2019, 17:45

11 травня в Попільні пройшла двадцять четверта спартакіада, у якій взяли участь понад 200 працівників ПАТ «Житомиргаз» .

Свято спортивної краси, міці, витривалості та кмітливості пройшло цьогоріч у Попільні. У спартакіаді взяли участь вісім збірних команд з Житомирського, Бердичівського, Коростенського, Малинського, Новоград-Волинського, Овруцького, Попільнянського відділень та Чуднівської дільниці. Близько двох сотень працівників-газовиків у чесній спортивній боротьбі змагалися за право бути кращими з міні-футболу, шашок, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу та армреслінгу.

Перше загальнокомандне місце вибороли спортсмени Чуднівської дільниці ПАТ «Житомиргаз», друге місце посіла команда Овруцького відділення, а «бронза» дісталася команді Житомирського відділення.

Спортсмени Овруцького відділення вибороли «золото» у змаганнях з настільного тенісу та гирьовому спорті, кращими у міні-футболі та шашках стала житомирська команда.

Першість у змаганнях з легкої атлетики вибороли працівники Чуднівської дільниці. Спортсмени проявили волю до перемоги у таких випробуваннях як біг на 100 та 400 метрів, естафета та стрибки у довжину.

Подробиці на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/688697874488565/posts/2888790961145901/

Прес-служба ПАТ «Житомиргаз»

Теги: Житомиргаз змагання  
Матеріали по темі