Місто

​Конкурс на кращу концепцію житомирських майданів виграло львівське комунальне підприємство

20 травня 2019, 14:18

Журі всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в Житомирі визначилось з переможцем.

Про це йдеться у протоколі засідання журі від 13 травня 2019 року, опублікованого на сайті Житомирської мерії.

«Члени журі розглянули та прокоментували 3 доопрацьовані конкурсні проекти, що були подані на Всеукраїнський замовлений містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир», - йдеться в протоколі засідання.

Проект 2419052 Згідно проведеної експертної оцінки, проект 2419052 має суттєві, критичні дефіцити в дотриманні принципів сталої мобільності та безпеки дорожнього руху. Ключова пропозиція проекту: Зробити майдани центром дозвілля і туризму.

Проект 2895675 Згідно проведеної експертної оцінки, в проекті 2895675 дотримані більшість принципів сталої мобільності. Підвищення рівня безпеки дорожнього руху на окремих елементах мережі можуть бути досягнуті при деталізації концепції. Ключова пропозиція проекту: Зменшити транспортний транзит через майдани.

Проект 2730361 Згідно проведеної експертної оцінки, в проекті 2730361 дотримані більшість принципів сталої мобільності. Рішення організації руху двох видів громадського транспорту через майдан Соборний по окремих осях дуже ускладнюють завдання безпеки дорожнього руху на самому майдані та його підходах. Підвищення рівня безпеки дорожнього руху на інших окремих елементах 3 мережі може бути досягнено при деталізації концепції. Ключова пропозиція проекту: Трамвай для реновації, рекреації, активізації простору.

Результати голосування:


Скрін з протоколу засідання журі

За результатами голосування журі, перемога дісталася команді Львівського комунального підприємства «Інститут просторового розвитку», у складі Олександри Сладкової, Олени Зварич, Романа Зубачика, Андрія Чайка, Христини Чорноус, Юрія Последніченка та Миколи Шеремети. З їхньою конкурсною пропозицією можна ознайомитись тут.

Відео проекту переможця конкурсу, опубліковане Департаментом містобудування та земельних відносин

Нагадаємо, 15 березня 2019 в Житомирі розглянули конкурсні пропозиції щодо реконструкції майданів Соборний та Перемоги, які мер назвав сміливими.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро. У листопаді 2018 року визначили команди архітекторів, які стали учасниками конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги (ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ТОВ «Ю Сі Джи» Всього на розгляд журі було подано 15 заявок.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс реконструкція проект архітектура майдан Соборний Перемоги концепція  
Матеріали по темі