Влада

З переможцем аукціону, який за 9 млн грн купує у Житомирі будівлю колишнього інфекційного відділення, підписали договір

22 May 2019, 10:07

За результатами електронного аукціону з умовами, що відбувся 02.05.2019, укладено 21.05.2019 договір купівлі-продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення (за винятком захисної споруди цивільного захисту), що знаходиться за адресою: м. Житомир, вулиця Романа Шухевича, 2а між Житомирською міською об’єднаною територіальною громадою в особі Житомирської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю «Вітторія Віта».

Про це 21 травня повідомив сайт міської ради.

Ціна, за якою ТОВ придбало будівлю – 9 мільйонів 6 гривень (з ПДВ).

«Покупець зобов’язаний виконати умови продажу об’єкта приватизації, а саме: обов’язкове збереження профілю діяльності об’єкта, як медичного закладу», - зазначено у підписаному договорі купівлі-продажу.

У разі недотримання зобов’язань щодо недотримання основних видів діяльності приватизованого об’єкта ТОВ «Вітторія Віта» має сплатити штраф в розмірі 10% вартості придбаного майна, тобто 900 тис. грн.

Скріншот з договору купівлі-продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення

Нагадаємо, стартова ціна приміщення дитячого інфекційного відділення загальною площею 3104,2 кв.м., яке розміщене у двоповерховій будівлі з підвалом біля житомирської ЦМЛ №2, була 5 млн 371 тис. 507.80 грн (з ПДВ). Заявки на участь в аукціоні подали ФОП Прокопчук Андрій Юрійович, ТОВ «Медичний центр «Асклепій плюс» та ТОВ «Вітторія Віта», в результаті останнє стало переможцем аукціону, запропонувавши 9 млн 6 грн, що було на 6 гривень більше від пропозиції медичного центру «Асклепій плюс».

Як повідомляв Житомир.info, 20 листопада 2018 року не відбулися торги з продажу будівлі колишнього дитячого інфекційного відділення на вул. Романа Шухевича, 2а загальною площею 3104,2 кв. м, стартова ціна якої була 10,7 млн грн. За умовами проведення аукціонів ціну було знижено на 50% і на 19 грудня був призначений повторний аукціон, але на сесії Житомирської міської ради 7 грудня депутати одноголосно скасували рішення про продаж цього об'єкту.

На сесії 7 лютого 2019 року депутати погодили проект рішення про повторний аукціон з продажу колишнього дитячого інфекційного відділення по вул.Романа Шухевича, 2а. зі стартовою ціною 10 млн 743 тис. 15,60 грн 2 квітня 2019 року аукціон, на якому знову хотіли за 10,7 млн грн продати будівлю колишнього дитячого інфекційного, не відбувся. За умовами проведення електронних аукціонів, початкова ціна була знижена на 50% і й через місяць відбулися повторні торги.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація нерухомість аукціон продаж  
Матеріали по темі