Влада

У Житомирській міськраді визначили, хто виконуватиме обов'язки начальника управління культури

28 травня 2019, 17:10

З наступного ж дня після звільнення начальниці управління культури Житомирської міськради Ніни Рябенко обов’язки керівника виконуватиме нинішня її заступниця Наталія Марчук.

Розпорядження «Про покладання обов’язків начальника управління культури Житомирської міської ради на Марчук Н. М.» мер Житомира Сергій Сухомлин підписав 24 травня 2019 року.

«Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Місюрової М. О. від 17.05.2019 (…), виконання обов’язків начальника управління культури Житомирської міської ради з 30 травня 2019 року покласти на Марчук Наталію Миколаївну за її згодою», - йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, про заяву на звільнення Ніни Рябенко стало відомо 19 травня. Розпорядження про звільнення начальниці Сергій Сухомлин підписав 20 травня. Згідно з документом, останній день роботи Рябенко на посаді - 29 травня 2019 року.

На виконкомі 10 травня 2019, після обговорення планів зі святкування Днів Європи, мер Житомира заявив, що мав непросту розмову з начальником управління культури.

«Я думаю, що день-два, і ви побачите реакцію на підготовку і проектів рішення, і інше рішення, яке готувало управління культури, бо коли робляться проекти від виконкому на 19 травня в День вшанування жертв політичних репресій і плануються концерти чи інші заходи, я думаю, що це недопустимо», - сказав тоді Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, Ніна Рябенко очолила управління культури Житомирської міської ради в листопаді 2016 року.

На фото - Наталія Марчук

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Рябенко управління культури розпорядження  
Матеріали по темі