Політика

ОВК Житомирської області на парламентських виборах: які партії представляють люди, що раніше були від Зеленського

3 червня 2019, 10:28

Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Про це 31 травня повідомив сайт Центрвиборчкому.

«Розглянувши відповідні подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання, а також політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Комісією 30 травня 2019 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу ОВК є відхиленими, ЦВК утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року», - йдеться у повідомленні.

З урахуванням обов’язкового включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій та із застосуванням механізму жеребкування усього до складу зазначених комісій включається 3 582 особи. Відтак усі 199 комісій утворюються у максимальному складі 18 осіб.

На сайті ЦВК також оприлюднена відповідна постанова, де у додатках є персональний склад окружних комісій.

Зазначається, що до складу ОВК включені представники політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: партії «Блок Петра Порошенка "Солідарність"», політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», політичної партії «Народний фронт», політичної партії «Об’єднання "Самопоміч"», політичної партії «Опозиційний блок», політичної партії «Радикальна партія Олега ляшка», кандидатури від яких до складу зазначених комісій включаються обов’язково, а також представники політичних партій – суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року, кандидатури від яких до складу окружних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування. Інші кандидатури до складу окружних виборчих комісій є відхиленими, згідно з законом «Про вибори народних депутатів України».

Житомир.info проаналізував, хто з членів нинішніх ОВК був у складі окружних комісій під час другого туру президентських виборів від нині чинного президента Володимира Зеленського, партія якого «Слуга народу» не може мати своїх представників у комісіях на парламентських виборах, але сподівається отримати більшість мандатів.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 62
(центр – Житомир)

Голова комісії – Ткаченко Василь Макарович, 1959року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Головня Ігор Борисович, 1968року народження–від Партії "Відродження".

Секретар комісії – Кочина Олена Володимирівна, 1961 року народження –від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (була від Зеленського).

Члени комісії:

Булковський Геннадій Васильович, 1971року народження–від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА";


Ващенко Ярослав Антонович, 1974року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ" (був від Зеленського);


Воробйова Світлана Іванівна, 1952року народження–від Політичної партії "Громадянська позиція";


Гнеличко Андрій Сергійович, 1981року народження–від Політичної партії "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ" (був від Зеленського);


Дацьо Катерина Юріївна, 1986року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Дранко Марина Іванівна, 1989 року народження – від Політичної партії "Інтернет партія України";


Завадська Ірина Анатоліївна, 1980 року народження – від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Круківська Катерина Василівна, 1985року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Максименко Михайло Васильович, 1972року народження–від Політичної Партії "5.10";


Мороз Григорій Андрійович, 1985 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;


Мороз Костянтин Валерійович, 1985року народження–від Української партії "Зелена планета";


Осипенко Леся Миколаївна, 1982року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Павлюк Юрій Андрійович, 1963року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Хайрутдінов Марат Ерікович, 1962року народження–від Партії "Сильна Україна";


Хоменко Олена Володимирівна, 1966року народження–від Ліберальної партії України.


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 63
(центр – Бердичів)

Голова комісії – Подгорчук Олександр Іванович, 1974року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Романович Віталій Іванович, 1966року народження–від Політичної партії "Україна Майбутнього".

Секретар комісії – Боримський Віталій Станіславович, 1977року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

Члени комісії:

Бєліченко Сергій Степанович, 1963року народження–від Політичної Партії "5.10";


Вдовиченко Микола Іванович, 1956року народження–від Політичної партії "Громадянська позиція" (був від Зеленського);


Голумбівський Сергій Юліанович, 1967року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА";


Діденко Анастасія Олександрівна, 1991року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (була від Зеленського);


Дух Людмила Миколаївна, 1958року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Іванько Олександр Володимирович, 1985року народження–від Політичної партії "Інтернет партія України";


Коваль Олена Василівна, 1990року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Комар Володимир Вікторович, 1980року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК";


Мотолига Тетяна Іванівна, 1951року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Святецька Анастасія Андріївна, 1953року народження–від Партії "Сильна Україна";


Сидоренко Катерина Петрівна, 1959року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";


Супрун Олена Олегівна, 1980року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Тихонюк Ірина Володимирівна, 1971року народження–від Політичної партії "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ" (був від Зеленського);


Щербань Сергій Миколайович, 1986року народження–від Української партії "Зелена планета";


Ясінська Клавдія Іванівна, 1956року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 64
(центр – Коростень)

Голова комісії – Дідківський Вадим Миколайович, 1972року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Сірош Петро Олексійович, 1973року народження–від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА".

Секретар комісії – Андрієвська Валентина Валентинівна, 1972року народження–від Партії "Сильна Україна".

Члени комісії:

Білошицький Олексій Анатолійович, 1982року народження–від Політичної партії "Громадянська позиція";


Бількевич Руслан Павлович, 1984року народження–від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;


Борозенець Марія Михайлівна, 1947року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Буднік Юрій Сергійович, 1984року народження–від Політичної Партії "5.10";


Васильєв Сергій Олександрович, 1986року народження–від Політичної партії "Інтернет партія України";


Вичужина Наталія Василівна, 1963року народження–від Ліберальної партії України;


Вовк Тетяна Миколаївна, 1954року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";


Ісмаїлова Юлія Сергіївна, 1992року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Костюченко Антоніна Петрівна, 1984року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА";


Кулага Оксана Леонідівна, 1981року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Лозицький Василь Іванович, 1970року народження–від Політичної партії "Солідарність жінок України";


Маслюк Максим Олегович, 1998року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Цимбалій Вадим Володимирович, 1985року народження–від Української партії "Зелена планета";


Шамара Лариса Вікторівна, 1960року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Яблонська Олена Йосипівна, 1972року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 65
(центр – Новоград-Волинський)

Голова комісії – Лавринович Людмила Валентинівна, 1968року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (була від Зеленського).

Заступник голови комісії – Ревко Інна Анатоліївна, 1974року народження–від Політичної партії "Єдина Країна".

Секретар комісії – Чіркунова Зоя Іванівна, 1974року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Члени комісії:

Акименкова Людмила Володимирівна, 1967року народження–від Партії "Сильна Україна";


Ваколюк Наталія Миколаївна, 1957року народження–від Політичної партії "Інтернет партія України";


Владіміров Сергій Вікторович, 1987року народження–від Політичної Партії "5.10";


Гордійчук Юрій Григорович, 1972року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА" (був від Зеленського);


Заліський Анатолій Олексійович, 1966року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Зіненко Тетяна Василівна, 1953року народження–від Політичної партії "Солідарність жінок України";


Зінчук Павло Леонідович, 1974року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ";


Куриленко Юрій Романович, 1976року народження–від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;


Михайлова Юлія Вікторівна, 1991року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Никитович Ігор Іванович, 1967року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Олексієнко Борис Станіславович, 2000року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Панченко Василь Михайлович, 1954року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Потопальський Володимир Миколайович, 1951року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";


Сербіна Лідія Адамівна, 1964року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Якубовська Аліна Борисівна, 1980року народження–від Політичної партії "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ".


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 66
(центр – Малин)

Голова комісії – Станкевич Антоніна Степанівна, 1971року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – БерченкоАльона Олексіївна, 1987року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ".

Секретар комісії – Бусілкова Ольга Олегівна, 1987року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".

Члени комісії:

Андрущенко Євгеній Олегович, 1988року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода";


Бондарчук Тетяна Сергіївна, 1986року народження–від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;


Волковинська Валентина Василівна, 1969року народження–від Партії "Відродження";


Гаєвська Надія Федорівна, 1943року народження–від Політичної партії "ПРАВИЙ СЕКТОР";


Денисенко Надія Олексіївна, 1984року народження–від Політичної Партії "5.10";


Крушевська Наталія Анатоліївна, 1975року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" (була від Зеленського);


Луценко Микола Володимирович, 1983року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Майстренко Василь Петрович, 1982року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Макаренков Валерій Євгенович, 1981року народження–від Політичної партії "Інтернет партія України";


Мельник Олег Васильович, 1984року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Насіканов Павло Олександрович, 1985року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";


Смирнов Юрій Володимирович, 1977року народження–від Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА";


Торгонська Олена Анатоліївна, 1974 року народження – від Політичної партії "Україна Майбутнього";


Тузинська Людмила Миколаївна, 1958року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Ющенко Ніна Володимирівна, 1968року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 67
(центр – Чуднів)

Голова комісії – Годована Людмила Євгенівна, 1956року народження–від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (була від Зеленського).

Заступник голови комісії – Жердєв Сергій Іванович, 1972року народження–від Політичної Партії "5.10".

Секретар комісії – Семенюк Ірина Вікторівна, 1982року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЄДИНА РОДИНА".

Члени комісії:

Бабушко Тетяна Дмитрівна, 1978року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ";


Вітюк Олександр Володимирович, 1995року народження–від Політичної партії "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ"(був від Зеленського);


Говорун Руслан Валерійович, 1995року народження–від Політичної партії "Україна Майбутнього";


Грабовська Валентина Іванівна, 1957року народження–від Політичної партії "Громадянська позиція";


Губатюк Анатолій Арсеньович, 1966року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СИЛА І ЧЕСТЬ" (був від Зеленського);


Данилюк Сергій Миколайович, 1964року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА";


Дорощук Тетяна Володимирівна, 1964року народження–від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Корнійчук Леся Миколаївна, 1982року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";


Лесько Дмитро Олександрович, 1979року народження–від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Лутай Василь Володимирович, 1957року народження–від Партії "Сильна Україна";


Медведська Наталія Вікторівна, 1984року народження–від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Савченко Тетяна Іванівна, 1964року народження–від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


ЦигураВячеслав Васильович, 1988року народження–від Української партії "Зелена планета";


Чернишенко Оксана Володимирівна, 1976року народження–від ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;


Шваб Микола Семенович, 1940року народження–від Політичної партії "Єдина Країна".


Нагадаємо, 24 травня Центральна виборча комісія затвердила Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року: партії та кандидати можуть подавати документи до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати до 20 червня включно, останній день реєстрації – 25 червня. Розмір грошової застави: для партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі – 4 млн 173 тис. грн; для кандидата в депутати в одномандатному окрузі, якого висунула партія або який балотується в порядку самовисування – 41 тис. 730 грн.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський 21 травня 2019 року підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК вибори ОВК  
Матеріали по темі