Місто

Влада Житомира виставила на аукціон ще два нежитлових приміщення: у підвалі та на першому поверсі

3 червня 2019, 13:44

Влада Житомира виставила на електронний аукціон ще два нежитлових приміщення.

В системі ProZorro.Продажі 1 червня розміщене оголошення про продаж приміщення на вулиці Перемоги, 54 зі стартовою ціною 1 млн 621 тис. 53.60 грн.

«Нежитлове приміщення загальною площею133,9 кв.м., розташовані на першому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку, приміщення знаходиться в центральній частині міста. Фундамент, перекриття залізобетонні, стіни цегляні, бетонно-дощата підлога. Обладнане приміщення системами електро-, водопостачання, водовідведення, мережею центрального опалення», - зазначається в описі об’єкту.

Аукціон має відбутися 1 липня 2019 року.

2 червня оприлюднене оголошення про продаж приміщення на вулиці Троянівській, 14, початкова ціна якого – 121 тис. 898.40 грн.

«Нежитлове приміщення загальною площею 20,6 кв.м., розташоване в цокольній частині 2-х поверхового житлового будинку 1968 року побудови. Фундамент бутовий, стіни цегляні, перекриття дерев’яне, дощата підлога. Обладнане приміщення системами електро-, водопостачання, водовідведення, пічне опалення», - йдеться в описі.

Аукціон по цьому об’єкту запланований на 3 липня.

Нагадаємо, фірма родини Розенблат «Фаворит Компані» була єдиним учасником запланованого на 3 червня аукціону з продажу готелю «Житомир», який продавали за 60 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 7 лютого 2019 року на сесії Житомирської міськради ухвалили перелік об’єктів комунальної власності Житомирської міської ОТГ, що підлягають приватизації у поточному році: 5 об’єктів соціально-культурного призначення та 48 – окреме майно, з яких 16 приміщень є перехідними з 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація нерухомість аукціон продаж  
Матеріали по темі