Суспільство

Під час ЗНО з історії України в Житомирі поліція охорони виявила у порушників навушники та «шпору», а в Бердичеві – мобільний

4 червня 2019, 16:50

У Житомирській області станом на 4 червня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

Інформацію надає Вінницький регіональний центр оцінювання якості.

«У Житомирській області 8092 особи були зареєстровано на складання ЗНО з історії України. Взяли участь 7810. Не з’явилися 282. Загалом явка на ЗНО склала 96,5%. Дванадцять громадських спостерігачів були присутні на зовнішньому незалежному оцінюванні. Наступне ЗНО з біології відбудеться 6 червня», – йдеться на сайті.

В управлінні поліції охорони в Житомирській області Житомир.info розповіли, що виявили кількох порушників під час зовнішнього незалежного оцінювання.

«Під час ЗНО з історії України поліцейські охорони у Житомирі виявили в одного порушника шпаргалку та ще у двох осіб - навушники. А у Бердичеві – мобільний телефон», - розповіла співробітник управління поліції охорони в Житомирській області Олена Буліна.

Нагадаємо, у Житомирській області 23 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Поліція охорони виявила у порушників 4 мобільних телефони та дві гарнітури (навушники). 27 травня 2019 року ЗНО з іноземних мов у Житомирській області пройшло без порушень. 28 травня у Житомирській області відбулося ЗНО з англійської мови: явка учасників склала 95,5%. 30 травня ЗНО з фізики складали 713 осіб.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з історії України здавали 5538 осіб.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗНО історія України поліція охорони порушники  
Матеріали по темі