Місто

Виконком визначив місця в Житомирі, де офіційно можна розміщувати передвиборну агітацію

5 червня 2019, 12:03

Міськвиконком визначив місця для розміщення стендів, дощок оголошень для розповсюдження матеріалів передвиборної агітації до виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому 5 червня.

«Управлінню комунального господарства міської ради та управлінню житлового господарства міської ради забезпечити обладнання стендів, дощок оголошень у визначених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації до 10 липня 2019 року та зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідно до строків, визначених чинним законодавством України. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м. Житомира» міської ради та муніципальній інспекції міської ради, у випадку розміщення матеріалів передвиборної агітації у невизначених для цього місцях, вживати заходи згідно з чинним законодавством України», - йдеться у проекті рішення, який оприлюднили на сайті міської ради 4 червня.

Перед внесенням цього питання до порядку денного мер Сергій Сухомлин пропонував розглянути кожну адресу окремо, щоб ці стенди й дошки не псували зовнішній вигляд міста. Коли ж на засіданні дійшли до розгляду проекту рішення, то мер пішов, а головувала його заступниця Світлана Ольшанська. Вона запропонувала переглянути усі адреси, можливо десь ці стенди треба змістити, але члени виконкому зауважили, що це нічого не змінить, тому перейшли до голосування і проголосували за проект рішення без змін: з 20 присутніх на засіданні 18 були «за», 2 – утримались (всього у складі виконкому 25 осіб).

У додатку до проекту рішення – перелік адрес для розміщення агітації.


Нагадаємо, відповідно до затвердженого Центрвиборчкомом Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, місцеві органи влади повинні були до 25 травня включно обладнати стенди, дошки оголошень у відведених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Як повідомляв Житомир.info, президент Володимир Зеленський 21 травня 2019 року підписав указ «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». 31 травня Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Розмір грошової застави: для партії, яка висунула виборчий список кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі – 4 млн 173 тис. грн; для кандидата в депутати в одномандатному окрузі, якого висунула партія або який балотується в порядку самовисування – 41 тис. 730 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком вибори агітація  
Матеріали по темі