Місто

Переселенців з проданого готелю «Житомир» мають виселити упродовж місяця

6 червня 2019, 12:06

Після рішення міської ради про продаж готелю «Житомир», впродовж місяця внутрішньопереміщені особи, які проживають там впродовж останніх років, повинні будуть виселитись до іншого житла. Про це після позачергової сесії розповіла директор департаменту соцполітики Вікторія Краснопір. Із мешканцями готелю вже провели загальні збори і запропонували варіанти.

«Учора ми запропонували їм або віднайти житло самостійно, якщо хто бажає це зробити, а якщо хтось буде неспроможним, тоді ми будемо пропонувати їм переміститися в гуртожиток центру професійно-технічної освіти міста Житомира, який знаходиться по вулиці Старовільській, 9а. Там впорядкований гуртожиток, знаходиться в дуже доброму технічному, санітарному стані, це центр міста і, я думаю, якщо вони погодяться, то це буде нормально, дуже компромісний та якісний варіант. Звичайно, що ми не наполягаємо на цьому. Якщо родина визначить, що умови проживання в гуртожитку для неї неприйнятні за певними обставинами, оскільки санвузол в кожній кімнаті відсутній, певні зручності, можливо, вони визначать такі, які їх не влаштовують», - розповіла Вікторія Краснопір.

На утримання готелю щорічно виділялись кошти із міського бюджету, певний час міська влада забезпечувала гарячими обідами людей, які змушені були втекти від війни на сході України. Наразі мешканці готелю готові розглянути умови в гуртожитку, а тим, хто не може впоратися самостійно, обіцяють допомогти.


«Десь орієнтовно за місяць вони мають прийняти рішення і виселитись, щоб це було і законно, і правильно, і новий власник мав приміщення в розпорядженні. І в них також є певний час, щоб визначитись із рішенням. Тим більше, що це не перший дзвін. Ми вже про це говорити неодноразово. Тому той, хто мав бажання винайняти житло, той вже це зробив. У місті Житомирі в нас мешкає більше двох тисяч переселених осіб, які абсолютно інтегрувались в територіальну громаду», - сказала Вікторія Краснопір.

Нагадаємо, 6 червня на позачерговій сесії міськради депутати одноголосно дозволили «Фаворит Компані» за 60 мільйонів викупити готель «Житомир». Відеосюжет про те, як депутати голосували за продаж готелю «Житомир», дивіться тут.

ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. За умовами електронних аукціонів, у разі участі в торгах лише одного учасника, сесія міської ради може ухвалити рішення про продаж об’єкту шляхом викупу. Міська рада готова продати фірмі Розенблатів «Фаворит Компані» майновий комплекс готелю «Житомир».

Як повідомляв Житомир.info, аукціон з продажу готелю «Житомир» 29 січня 2019 року не відбувся через відсутність учасників. На сесії міської ради 7 лютого депутати скасували своє рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир», щоб не продавати об’єкт зі зниженням вартості на 50%, тобто з початковою ціною 30 млн грн. У квітні готель знову вирішили виставити на аукціон, не знижуючи початкову ціну. Рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» ухвалили на сесії 23 квітня 2019 року і 9 травня об’єкт знову виставили на аукціон, який мав відбутися 3 червня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: готель переселенець Краснопір гуртожиток  
Матеріали по темі