Влада

Міська рада готова продати родинній компанії нардепа майновий комплекс готелю «Житомир»

4 June 2019, 11:14

Міська рада готова продати фірмі Розенблатів «Фаворит Компані» майновий комплекс готелю «Житомир».

Відповідний проект рішення сесії 3 червня оприлюднений на сайті міської ради.

«Приватизувати шляхом викупу приватному акціонерному товариству «Фаворит Компані» майновий комплекс готелю «Житомир» (літери «А», «Б», «В») загальною площею 10860,40 кв.м за адресою: м.Житомир, вул. Перемоги, 6 (свідоцтво про право власності серія САА No 508939) за ціною продажу 60 083 176грн .00 коп.(шістдесят мільйонів вісімдесят три тисячі сто сімдесят шість гривень 00 коп)з урахуванням ПДВ, та перебуває на балансі комунального підприємства «Регулювання орендних відносин» Житомирської міської ради та розташований на земельній ділянці Житомирської міської об’єднаної територіальної громади в особі Житомирської міської ради загальною площею 0,5126 га», - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, ПрАТ «Фаворит Компані», яке належить родині народного депутата від Житомира Борислава Розенблата, було єдиним учасником аукціону з продажу готелю і запропонувало на 1 тис. грн більше від початкової ціни об’єкту. За умовами електронних аукціонів у разі участі в торгах лише одного учасника сесія міської ради може ухвалити рішення про продаж об’єкту шляхом викупу.

Як повідомляв Житомир.info, аукціон з продажу готелю «Житомир» 29 січня 2019 року не відбувся через відсутність учасників. На сесії міської ради 7 лютого депутати скасували своє рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир», щоб не продавати об’єкт зі зниженням вартості на 50%, тобто з початковою ціною 30 млн грн. В квітні готель знову вирішили виставити на аукціон, не знижуючи початкову ціну. Рішення про приватизацію майнового комплексу готелю «Житомир» ухвалили на сесії 23 квітня 2019 року і 9 травня об’єкт знову виставили на аукціон, який мав відбутися 3 червня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада приватизація аукціон готель Розенблат  
Матеріали по темі