Суспільство

Студентка музучилища перемогла на всеукраїнській олімпіаді з мови, наступного року конкурс буде в Житомирі

6 червня 2019, 15:00

Студентка Житомирського музичного училища імені Косенка відділу «Фортепіано» Яна Яроцька отримала перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Завдяки її перемозі у наступному році всеукраїнська олімпіада з української мови проходитиме у Житомирі, - поінформувала 6 червня прес-служба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на начальника управління культури та туризму ОДА Тетяну Парфентієву.

«Приємно, коли наші діти показують високий рівень знань. На наступний рік ми маємо передбачити у бюджеті кошти, щоб провести всеукраїнський етап олімпіади на базі Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка», – зазначає Тетяна Парфентієва.

За словами наукового керівника студентки, викладача училища Жанни Кузьменко, студенти закладу вперше беруть участь у третьому етапі Всеукраїнської олімпіади.

«Коли Яна брала участь вже в обласному етапі олімпіади, її результат набагато випереджав результати суперників. Таким чином ми вперше потрапили на всеукраїнський рівень, отримавши перше місце серед 25 учасників. Такі конкурси дійсно створені для таких дітей, як Яна, – відповідальних та вимогливих до себе», – розповідає Жанна Кузьменко.

За умовами олімпіади, всеукраїнський етап відбувається у тому закладі, студент якого отримав перемогу у минулому році.

Як повідомляв Житомир.info, у травні 2018 року в Житомирі нагороджували учнів з міст та сіл області, які показали високі результати на олімпіадах та конкурсах. Переможці учнівських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка отримали відзнаки та подарунки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: олімпіада студентка училище ОДА  
Матеріали по темі