Місто

Купуй меблі в гіпермаркеті Rolf – отримуй три подорожі на двох до Європи

13 червня 2019, 10:10

Гіпермаркет меблів ROLF – унікальний проект, що не має аналогів в м. Житомир, був відкритий 29 липня 2017 року. ROLF - сучасний погляд на звичний формат походу за покупками і пропонує своїм відвідувачам максимально широкий вибір меблів і товарів для дому більше 100 фабрик, зібраних під одним дахом, серед яких такі лідери ринку як: Zlatamebel, LVS, Barva, Мебус, Elnova, Lis master, ADK, BRW, AMF, Embawood, Гербор, Buczynski та багато, багато інших. Таким чином, клієнт с задоволенням зможе знайти меблі для кожної кімнати свого дома! З кожним днем все більше і більше житомирян та жителів області надають перевагу ROLF при виборі місця купівлі меблів та товарів для дому!

Протягом всього часу відбувалась та продовжує відбуватись постійна робота над поліпшенням сервісу, асортименту та умов у гіпермаркеті. Саме тому, цілком справедливо, ROLF - став улюбленим місцем в Житомирі для покупок меблів і товарів для дому, адже раніше в Житомирі не існувало такого спеціалізованого меблевого центру в подібних великих масштабах!

28.07.19 ROLF НА ЧЕСТЬ СВОГО ДРУГОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ проводить неймовірний конкурс! ДАРУЄМО КЛІЄНТАМ ТРИ ПОДОРОЖІ НА ДВОХ ДО ЄВРОПИ: ІСПАНІЯ, ІТАЛІЯ та ФРАНЦІЯ вже чекають на тебе! Умовою участі є покупка меблів від 5000 грн. Чудова нагода вдосконалити інтер’єр та стати переможцем акції!

Святкування буде тривати протягом дня, в програмі: конкурси, призи, подарунки, сувеніри, фотосесія для гостей свята, розважальна програма для дітей, море позитиву та гарного настрою! Розіграш призів та подорожей розпочнеться о 17.00! Запрошуємо Вас відсвяткувати з ROLF День Народження! Чекаємо Вас за адресою: Вітрука 9 Б (колишній ОЛДІ), працюємо щодня з 10.00 – 20.00 з повагою до клієнтів!

Матеріали по темі