Місто

У Житомирі приватизовано 75% державного житлового фонду

16 November 2006, 12:48

     “Приватизацію житла продовжено до 31 грудня 2008 року” — повідомила начальник відділу приватизації державного житлового фонду Управління житлово-комунального господарства міської ради Ніна Вікторівна Воротнікова під час прес-конференції.

     Як зазначила Ніна Вікторівна, у місті Житомирі вже приватизовано 75% державного житлового фонду, це 47 тисяч помешкань загальною площею 2,2 млн. м2, цим самим 118 тисяч житомирян використали своє право на приватизацію.

     Крім того, у місті приватизовано 5 тис. квартир відомчого житлового фонду загальною площею 220 тис. м2.

     Як пояснює начальник відділу приватизації державного житлового фонду міського УЖКГ, в радянські часи, основна частина нерухомості була власністю держави. Люди могли проживати в квартирах, але при цьому не мали права розпоряджатися, продавати, дарувати, оформаляти заповіт.

     Процес приватизації в Україні продовжується вже майже 13 років. За цей час в Україні приватизовано вже майже 10 млн. квартир. Згідно Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду“, кожен громадянин  України має право безкоштовно отримати у власність 21 кв. м від загальної площі житла. Додатково виділяється 10 кв. м на родину.       

     Прес-служба міської ради

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі