Суспільство

Компанія Viseven потрапила в ТОП найкращих IT-компаній, отримавши відзнаку «Лідер Року» від національного бізнес-рейтингу України

5 липня 2019, 12:01

Національний бізнес-рейтинг щороку нагороджує найкращі та найбільш конкурентоспроможні компанії України. Згідно дослідження та аналізу фінансово-економічних показників за минулий рік, завдяки високому рівню кваліфікованості спеціалістів та висловленій довірі від клієнтів і партнерів, компанія Viseven була нагороджена почесним званням «Лідер року» і потрапила до списку топ найкращих IT-підприємств y Житомирській області.

Для Viseven Group це вже не перша відзнака – нещодавно компанія також потрапила до реєстру найбільш надійних та інвестиційно привабливих підприємств.

Viseven в Україні вже 10 років поспіль успішно розвивається, активно зміцнює позиції на міжнародному ринку та невпинно створює інноваційні tech-рішення.

«Кожен день для нас – це шанс досягти успіху, отримати нові знання та можливості для того, щоб стати кращими, адже вдосконаленню немає меж. Ми у Viseven ніколи не боялись, що в нас не вийде реалізувати якусь занадто, на перший погляд, амбітну ціль. Наш продукт став незамінним інструментом, яким щодня користуються глобальні фармацевтичні компанії!І все, чого ми досягли – це ідеї мрійників, реалізовані за допомогою талановитих програмістів та інноваційних tech-рішеннь. Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти, і наші здобутки – яскравий цьому приклад», – Наталія Андрійчук, засновник Viseven.Нагорода «Лідер року» – це не тільки вагома відзнака, але й суттєвий мотиватор, який дає натхнення досягати нових вершин та покращувати якість продуктів компанії.

Люди – це найцінніше в компанії, тому Viseven активно сприяє постійному розвитку своїх фахівців, а також допомагає розвиватись усій IT-спільноті Житомира. Саме тому 7 років тому було створено Viseven IT Academy – безкоштовні курси програмування для талановитих студентів, які мріють розпочати свою кар’єру в міжнародній IT-компанії. Компанія бере активну участь і в суспільному житті – її фахівці регулярно проводять лекції, IT-зустрічі та конференції на базі Інформаційно-комунікаційного простору GeekSpace. Фотозвіти з усіх подій, що відбуваються у компанії Viseven, можна переглянути на сторінці у Facebook. Детальніше про послуги, продукти та участь компанії у міжнародних конференціях можна дізнатись на офіційному сайті Viseven.

Більше про нагороду:

Компанія Viseven потрапила до двох номінацій: «Фінансові показники успішної діяльності» та «Результативність та рентабельність», та зайняла 2 місце в останній з них.

Урочиста церемонія вручення нагороди «Лідер року 2018» відбудеться 22 серпня 2019 року у Торгово-Промисловій Палаті України.

Детальніше з результатами оцінювання Національного бізнес-рейтингу в Україні можна ознайомитись тут: https://nbr.com.ua/.

Про компанію:

Viseven Group спеціалізується на створенні цифрового контенту і надає свої інноваційні рішення глобальним фармацевтичним корпораціям у більш ніж 27 країнах світу. Viseven допомагає компаніям легко, швидко і ефективно впроваджувати маркетингові кампанії у стратегію розвитку бренду. Ці високопрофесійні послуги надаються близько 300 спеціалістами, серед яких є розробники програмного забезпечення, веб-дизайнери, бізнес-аналітики, спеціалісти технічної підтримки, маркетологи, та ін. Одні з найбільших центрів розробки компанії знаходяться в Україні та США, з головним офісом в Естонії.

Про продукти та технології:

Один із головних продуктів компанії – унікальна інтегрована платформа «eWizard» для роботи з корпоративним контентом у сфері медицини та фармацевтики. Платформою користуються глобальні фармацевтичні компанії для створення, редагування, адаптації та зберігання контенту, а саме: інтерактивних презентацій, мікросайтів, шаблонів електронних листів та ін. Функції eWizard дозволяють користувачам самостійно створювати та редагувати контент навіть не маючи спеціальних знань та навичок програмування.

Компанія займається розробкою таких продуктів як CLM та CRM. Серед послуг, що надає Viseven Group можна виділити розробку та дизайн інтерактивних HTML5-презентацій, шаблонів електронних листів, вебсайтів, мобільних додатків, а також модулів для дистанційних візитів.

За детальною інформацією звертатись: info@viseven.com, Viseven.com.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі