Влада

Дві претендентки на посаду начальника житомирського управління культури дійшли до співбесіди, але переможця конкурсу немає

17 July 2019, 13:01

Конкурс на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради будуть оголошувати ще раз.

Про це 17 липня в коментарі Житомир.info розповіла заступник начальника відділу кадрів Інна Кириченко.

«Конкурс проходив 16 липня, було шість кандидатів, четверо з них не склали письмовий іспит – не набрали необхідну кількість балів. Двоє кандидатів дійшли до співбесіди, але після співбесіди конкурсна комісія не обрала жодного кандидата. Буде оголошено повторний конкурс, тому що керівник управління нам потрібен, але, на жаль, ми не змогли обрати», - пояснила Інна Кириченко.

Юлія Закаржевська (Кручак), одна з претенденток на посаду начальника управління культури ввечері 16 липня розповіла подробиці конкурсного відбору.

«За результатами письмового іспиту до співбесіди були допущені я та Наталія Журбей. Проте рішенням комісії було прийнято не рекомендувати жодну із кандидаток на посаду... Передовсім хочу подякувати всім учасникам процесу: конкурсантам, ви всі неймовірно творчі і креативні, я дуже рада, що познайомилась з вами ближче, сподіваюсь на успішну співпрацю в подальшому в спільних проектах; а також конкурсній комісії за об’єктивність та прозорість конкурсу», - написала Юлія на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, документи від охочих покерувати культурою міста приймалися з 6 червня по 5 липня 2019 року. На посаду начальника управління культури Житомирської міської ради було шість претендентів: Альона Сердечна, Дмитро Стецюк, Ольга Дідківська, Ілона Колодій, Наталія Журбей та Юлія Закаржевська.

Як повідомляв Житомир.info, з 14 листопада 2016 року на посаді начальника управління культури Житомирської міської ради працювала Ніна Рябенко, з 29 травня 2019 року вона була звільнена з посади начальника управління «за угодою сторін». З 30 травня 2019 року виконання обов’язків начальника управління культури покладені на заступницю керівника управління Наталію Марчук.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: управління культури конкурс вакансія  
Матеріали по темі