Влада

Влада Житомира не хоче поновлювати договір оренди на землю колишньої човнової станції на Корбутівці

5 серпня 2019, 10:51

Влада Житомира планує відмовити приватному підприємству «Олсо» в поновленні договору оренди на земельну ділянку площею 2 га у провулку Річковому, 19-б, де колись була човнова станція.

Інформація про відмову є у додатку до проєкту рішення «Про поновлення договорів оренди землі юридичним особам», який оприлюднений на сайті міської ради 2 серпня.

«Ухвалою Богунського районного суду м. Житомира від 14.08.2015 року по справі № 295/11675/15-ц заборонено Житомирській міській раді вчиняти дії щодо передачі земельних ділянок по пров. Річковому, 19-б в м. Житомирі у користування ПП «Олсо», заборонено ПП «Олсо» вчиняти дії щодо оформлення права користування земельними ділянками по пров. Річковому, 19-б у м. Житомирі», - таке пояснення до відмови надає міська рада.

Водночас рішенням Богунського районного суду від 22 березня 2019 року скасовані арешти на об’єкти незавершеного будівництва по пров. Річковий 19-б, накладені ухвалами Богунського районного суду м. Житомира від 14.08.2015 р. та 17.05.2018 р. Крім того суд відмовив у задоволенні позовних вимог заступника прокурора Житомирської області в інтересах держави в особі Житомирської міської ради до виконавчого комітету Житомирської міської ради, всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, приватного підприємства «Олсо» та 11 осіб про визнання права власності, визнання незаконним та скасування рішення виконкому Житомирської міської ради, визнання недійсним свідоцтва про право власності на майновий комплекс водно-веслувальної бази, витребування майна з чужого незаконного володіння.

Станом на 5 серпня 2019 року це рішення Богунського райсуду законної сили не набрало, бо представники прокуратури оскаржили його в апеляційному суді. Постановою Житомирського апеляційного суду від 24 липня 2019 року апеляційну скаргу прокурора задоволено частково.

Розслідування про те, як колишню човнову станцію на березі річки Тетерів розпродали приватним особам, читайте тут


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада земля Тетерів суд Корбутівка  
Матеріали по темі