Здоров'я

МОЗ інформує: середній бал українських студентів на іспиті з основ медицини – близько 31, а середній міжнародний бал – 54

7 серпня 2019, 17:56

Експерти з Міністерства охорони здоров’я 7 липня розповіли про те, як українські студенти складали міжнародний іспит з основ медицини IFOM.

Про це повідомляє Український кризовий медіа-центр.

За словами Олександра Лінчевського, заступника міністра охорони здоров’я України, проведення тесту мало на меті виявити дійсний рівень підготовки студентів, адже на його результати неможливо вплинути. Він повідомив, що середній бал становив близько 31 з можливих 100, а середній міжнародний бал складає 54.

«Це відображає різницю у якості медичної української медичної підготовки та міжнародної. Є очевидне поле для росту», – відзначив Олександр Лінчевський під час прес-брифінгу в УКМЦ.

Леся Войтенко, заступниця директора з організації та проведення ліцензійних іспитів Центру тестування при міністерстві охорони здоров’я України, розказала, що усього іспит складали 10,099 студентів, з них 7,140 складали його українською, а решта скористались опцією для іноземних студентів складати іспит англійською чи російською (2,675 та 284 відповідно). Експерти також наголосили, що існував опір здачі тесту у закладах медичної освіти.

«Ми зіткнулись з небувалим масштабом саботувань, фальсифікацій результатів, вкрай недоброчесної поведінки з боку з окремих студентів, викладачів, ректорів та колишнього керівництва Центру тестування», – сказав Олександр Лінчевський.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області будують 21 амбулаторію нового типу, 5 з яких станом на кінець березня за інформацією ОДА були на стадії завершення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: МОЗ студент іспит  
Матеріали по темі