Місто

На околиці Житомира місцеві жителі збирають підписи за повернення маршрутних автобусів №53 та №53А

8 серпня 2019, 19:21

Ввечері 8 серпня жителі вулиці Андріївської зібралися на зупинці громадського транспорту, яка раніше була кінцевою зупинкою комунальних автобусів №53 та №53А. Люди висловили своє невдоволення тим, що ці маршрути скасовували. Зараз, за їх словами, транспортне сполучення із центром міста є незручним і не задовольняє потреби всіх жителів вулиці.

«Відмінили два маршрути 53 та 53А. Наприклад, нам з дітьми добратись до Бердичівської нереально, це треба з кінцевої зупинки йти пішки і сідати на 4-ту маршрутку. Пенсіонери теж зібрались, бо немає пільг в 110-й маршрутці, вони теж всі мусять йти пішки на Покровську вулицю і сідати там. Сьогодні вранці було нереально сісти в 4-ту маршрутку, вся вулиця пішла туди. І я з дитячим візочком змушена була стояти і чекати другу маршрутку. Ми хочемо, щоб нам зробили, наприклад, 4А. Бо на один маршрут там виходить 10 маршруток. От пустили б 4А сюди й щоб вона йшла по Покровській на Київську і по Бердичівській. Ось цього ми і домагаємось», - каже місцева жителька Оксана Морозова.


За словами місцевих, автобуси альтернативного маршруту номер №110 завжди переповнені.

«На масиві (Сонячне) зараз дуже багато людей. Навіть, якщо взяти п’ять-десять років тому, то стільки людей там не було. І 110-та їде звідти і навіть тут сісти неможливо. Я вже не кажу далі. Далі він просто проїжджає повз зупинки. Тобто. одну дві маршрутки ти пропускаєш. Або нехай повернуть 53, або нехай сюди додають маршрут 4А, щоб він саме сюди йшов, бо 110-та не справляться із такою кількістю людей», - розповідає місцева жителька Сніжана.

Під час зустрічі почали збирати підписи під зверненнями до міської влади з вимогою повернути маршрути №53 та №53А. У випадку, якщо до них не дослухаються, то люди обіцяють добиватись виконання своїх вимог в більш рішучий спосіб.

Нагадаємо, 2 серпня стало відомо, що влада планує відновити автобусний маршрут №4, який з 6 серпня 2018 року припинив курсувати у зв’язку з закінченням терміну дії договору. та об’єднати маршрути №10 і №110.

Чому влада Житомира закрила маршрути №53 та №53А і як по-новому їздять автобуси з Крошні дивіться у відеосюжеті.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт маршрутка автобус  
Матеріали по темі